Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 4 грудня 2017 р.

Апаратна нарада в територіальному центрі

Сьогодні, 4 грудня  у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.) проведено за графіком апаратну нараду за участі соціальних робітників. Були розглянуті наступні питання:
1. Обговорення підсумків роботи за 11 місяців 2017 року. Організаційні питання.
2.Про роботу відділення денного перебування та про підготовку до проведення заходів у селах Святогорівка, Кам’янка в грудні 2017р.
3.Про роботу відділення соціальної допомоги вдома. Звіт щодо перевірки роботи соціальних робітників, які обслуговують одиноких громадян та інвалідів у населених пунктах Новий Донбас, Добропілля, Мирне, Василівка. Питання трудової дисципліни. Складання звітів, ведення первинної документації.

4. Лекція з циклу «Техніка безпеки в ожеледь для пішоходів».

Шукати в на сайті