Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 7 грудня 2017 р.

Зі святом, захисники Вітчизни!

Відповідно до Постанови Верховної Ради України "Про День Збройних Сил України" від 19.11.1993 р. в Святогорівській ЗОШ пройшли заходи, присвячені Дню Збройних Сил України. Учні 5-11-х класів взяли участь в урочистій лінійці "Збройні Сили України на сучасному етапі". На заході були присутні голова Добропільської районної ради Тамара Бєлянкіна, заступник голови Добропільської районної ради Ірина Стрепоченко та бійці 1-го дивізіону 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади.
Тамара Миколаївна привітала військовослужбовців з професійним святом та побажала мирного неба на українській землі, а учням - майбутнім захисникам України, добре навчатися та любити свою Батьківщину!
Директор школи, районний депутат, Світлана Дудушко розповіла, що школа з 2014 року підтримує тісні зв’язки з військовослужбовцями. Військові приймали участь у районних змаганнях «Майбутній воїн» та в інших заходах, які проводилися в Святогорівській ЗОШ. Учні та вчителі надавали волонтерську допомогу захисникам і у відповідь отримували від них солодкі подарунки.
І майбутніх, і теперішніх захисників Україні привітали учениці п'ятого та сьомого класів.
Після урочистої лінійки пройшли військово-спортивні змагання до Дня Збройних Сил України, в яких взяли участь учні 10-11-х класів і військові. Змагання пройшли на високому рівні, перемогла як завжди дружба. 

Джерело: сайт Добропільської районної ради

Шукати в на сайті