Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 1 грудня 2017 р.

«Профілактика насильства серед учнів»

1 грудня 2017 року в Добропільській загальноосвітній школі відбувся спільний профілактичний захід служби у справах дітей, районного відділу освіти та місцевого відділу поліції. Залучені до такої консультативно – роз’яснювальної роботи спеціалісти донесли до учнів інформацію про шкідливі наслідки вживання наркотичних речовин та алкоголю, охарактеризували стан підліткової злочинності в районі, з метою інформування підлітків про їх права, про відповідальність, яку несуть неповнолітні за скоєні ними злочини, застерегли дітей від бездоглядності та безпритульності.
Практично в кожному класі є учні, які стають об’єктами глузувань та знущань тому психологом районного відділу освіти було висвітлено питання «Профілактика насильства серед учнів». Діти дискутували та приймали участь у обговоренні запропонованих проблемних питань.Шукати в на сайті