Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 4 грудня 2017 р.

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом


Традиційно 1 грудня увесь світ відзначав День боротьби зі СНІДом. Не був винятком і КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико – санітарної допомоги».
З цієї нагоди в амбулаторіях були проведені бесіди для учнів старших класів «Основи здорового способу життя та профілактики ВІЛ / СНІДу». Було багато запитань, багато відповідей, дискусій та цікавих неординарних вправ, але загалом з цього напливу інформації учасники винесли для себе найбільш важливе: накопичили систему нових знань, визначили правила безпечної поведінки, підвищили рівень усвідомленості ситуації з поширенням ВІЛ в Україні, зрозуміли, що здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах -  найкращі методи профілактики СНІДу.
Сенс і зміст цього заходу спрямовані на актуалізацію знань підлітків про одну з найбільш глобальних проблем світу.
Проведено круглий стіл з медичними працівниками амбулаторій та ФП на тему «Профілактика СНІДу».
Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка і сьогодні жодна акція в цій сфері не обходиться без неї.
Шукати в на сайті