Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 4 грудня 2017 р.

Спортивні змагання у Святогорівці

02 грудня 2017 року у селищі Святогорівка у відділені легка атлетика відбулися змагання з загально-фізичної підготовки «Спритні, швидкі, витривалі» серед вихованців комунального закладу «Районна ДЮСШ».
Вихованці змагалися між собою у таких видах: підтягування, кидок м’яча із-за голови, стрибки у довжину з місця, стрибки у висоту, біг. 
Переможцями стали: Олександр Суховерський, Микола Верстак, Єлизавета Держак, Діана Фоміна - тренер-викладач Оксана Матвійчук; Дмитро Сердюк, Андрій Перекотій, Євген Кособоков, Николь Резник - тренер-викладач Олександр Брильов.
Комунальний заклад «Районна ДЮСШ» дякує адміністрації Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступеню за створення належних умов для проведення змагань.
 

Шукати в на сайті