Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 5 грудня 2017 р.

Порядок використання земель історико-культурного призначення

З науково-технічним розвитком людства значно прискорились не тільки темпи освоювання природного багатства, але, й нажаль темпи руйнування археологічної спадщини. Та ситуація, що відбувається з пам’ятками археології в нашому районі не може не лякати тими наслідками які ми можемо вже невдовзі отримати.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації звертається до землекористувачів у власності або в користуванні (на правах оренди) яких, знаходяться земельні ділянки на території яких розташовані об'єкти культурної спадщини.
Порядок використання земель історико-культурного призначення визначається Законом України «Про охорону археологічної спадщини».
Слід зазначити, юридичні і фізичні особи, у користуванні або володінні яких перебувають археологічні об'єкти або предмети, зобов'язані:
- дотримуватися всіх вимог законодавства щодо охорони і
використання археологічних об'єктів або предметів;
- виконувати всі необхідні роботи виробничого характеру згідно з дозволом;
- негайно інформувати про нововиявлені об'єкти або предмети в
межах території, яку вони використовують для своєї діяльності;
- сприяти і не перешкоджати будь-яким роботам з виявлення,
обліку та вивчення археологічних об'єктів або предметів.
Згідно статті 298 Кримінального Кодексу України умисне незаконне знищення, руйнування або пошкодження пам'яток - об'єктів культурної спадщини - караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.


   

Шукати в на сайті