Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 7 грудня 2017 р.

День місцевого самоврядування7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування – це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.
Сільські бібліотеки тісно співпрацюють з місцевими органами самоврядування. В бібліотеках організовано інформаційний центр "Влада - Громадянин" (центральна бібліотека), куточки «Влада інформує» (сільські бібліотеки), де накопичується інформація про дії і рішення влади на місцях.


До свята оформлено календарні виставки, перегляди літератури з добірками книг і матеріалів періодичних видань.

Шукати в на сайті