Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

Новини податковоїДонецька митниця: зовнішньоторговельний обіг збільшився майже на 35%

За результатами роботи у січні-червні 2017 року в Донецькій митниці ДФС оформлено 23,6 тис. митних декларацій всіх типів. Кількість митних оформлень зросла у порівнянні з відповідним періодом 2016 року на 7% , що у кількісному показнику становить майже півтори тисячі митних декларацій. Серед загальної кількості оформлень 69% або 16,4 тис. складають експортні декларації, 17% або 3,9 тис. – імпортні оформлення, 14% або 3,3 тис. декларації, що оформлені в інших митних режимах.
З початку року в митниці здійснили оформлення зовнішньоторговельних операцій 492 особи. Порівняно з аналогічним періодом минулого року активність суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності зросла на 15%. Практично половину всіх суб’єктів господарювання складають експортери – 48%, 37% – імпортери, 15% – ті, що здійснювали як експортні, так і імпортні операції.
За шість місяців 2017 року зовнішньоторговельний обіг збільшився на 34%, порівняно з 2016 роком, та склав 2 млрд. 98 млн. доларів. При цьому імпортовано товарів на 425 млн. доларів, що на 47% більше, ніж у минулому році. Експортовано товарів на 1 млрд. 673 млн. доларів, що на 30% більше, ніж минулого року. Позитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу складає 1 млрд. 247 млн. доларів.
Результатом постійної організаційної роботи, що проводиться в митниці, спрямованої на покращення сервісу є стабільні показники середнього часу митного оформлення імпортних та експортних вантажів, які складають 41 хв. та 20 хв. відповідно.На 1 мільярд збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб від платників Донеччини

За шість місяців 2017 року спрямована платниками Донеччини до зведеного бюджету країни сума податку на доходи фізичних осіб перевищила відмітку у 4,2 млрд. гривень. В порівнянні з минулорічними показниками надходження від сплати зазначеного податку збільшились на 1 мільярд 12 млн. гривень.
Майже 29 % сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору, а саме більше 1 млрд. 230 млн. гривень, спрямовано до державного бюджету країни, лише у червні цей показник склав 223,8 млн. гривень.
Відповідно 71% від загальної суми надходжень, або 3 млрд. 19 млн. грн., залишились в розпорядженні місцевих бюджетів області, і це значна підтримка у фінансуванні місцевих громад для розвитку та благоустрою регіону.
Податок на доходи фізичних осіб безпосередньо залежить від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники. Тому фахівцями фіскальної служби Донеччини постійно проводиться робота з питань легалізації трудових відносин, проведення комплексу контрольно-перевірочних заходів з метою збереження державних соціальних гарантій для громадян.
Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що Законом України від 21 грудня 2016 року № 1801-VІІІ «Про Державний бюджет України на 2017 рік» з 1 січня 2017 року встановлено місячну мінімальну заробітну плату у розмірі – 3200 гривень, а погодинну - 19,34 гривень.
Шановні роботодавці! Проявіть відповідальне ставлення до найманих працівників і чітко дотримуйтесь законодавчої норми щодо нарахування офіційної зарплати в сумі не менш 3200 гривень. Адже гідна заробітна плата – це запорука спокійного та благополучного життя як работодавців, так і їхніх працівників. Подбайте про соціальну захищеність ваших працівників і пам’ятайте, що бізнес повинен бути не тільки законослухняним, але й соціально-відповідальним!

Понад 17 тисяч адміністративних послуг надано фіскальною службою Донеччини у червні 2017 року

З початку 2017 року за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг до органів фіскальної служби Донеччини звернулись понад 926 тис. громадян та представників бізнесу. У червні їм було надано понад 17 тисяч адмінпослуг, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 25,4 процента.
Видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків залишається найбільш популярною адміністративною послугою, що надає фіскальна служба Донеччини. У червні 2017 року громадяни отримали 8702 таких картки, їх питома вага від загальної кількості отриманих у звітному місяці адмінпослуг – 51,4 процента.
Друге місце за попитом адмінпослуг з показником у кількості 1572 або 9,3% посідає реєстрація книг обліку розрахункових операцій. Також запитуваними з боку суб’єктів господарювання є надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 1462 або 8,6% від загальної кількості отриманих адмінпослуг. Крім того, у червні поточного року надано послуги з реєстрації 1352 (8,0%) платникам єдиного податку та зареєстровано 798 (4,7%) книг обліку доходів та книг обліку доходів та витрат для цій категорії платників.

Безпосередньо Головним управлінням ДФС у Донецькій області у червні надано 1130 адмінпослуг: видано 1070 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами (з них 654 і 416 ліцензій відповідно), один дублікат ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, одну довідку про внесення місця зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів до Єдиного державного реєстру місць зберігання а також 58реєстраційних номерів облікової картки платника податків.

З більш детальною інформацією щодо контактів та адрес Центрів обслуговування платників можна ознайомитись на офіційному субсайті ГУ ДФС у Донецькій області за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/


У Миколаєві ліквідовано центр конвертації з оборотом більше півмільярда гривень

Співробітники податкової міліції Донецької і Миколаївської областей, спільно з Прокуратурою Донецької області припинили діяльність центру конвертації з оборотом 508 мільйонів гривень, який працював в Миколаєві.

В ході розслідування кримінального провадження, відкритого по ряду статей, була встановлена група осіб, які робили послуги з мінімізації податкових зобов'язань, конвертації безготівкових коштів в готівку, а також здійснювали незаконне переміщення сільгосппродукції через митний кордон України.
Для документального прикриття безтоварних операцій для компаній реального сектора економіки, завищення валових витрат і конвертації грошей учасники групи зареєстрували ряд фіктивних підприємств. Вони використовувалися для легалізації походження сільськогосподарських товарів, які надалі експортувалися на адресу підконтрольних компаній. Фактично сільгосппродукція купувалася за готівку без відображення цих операцій в податковій звітності. Також фіктивні компанії використовувалися для переводу безготівкових коштів в готівку за процентну винагороду від суми фінансових операцій.
В результаті проведених в Миколаєві десяти обшуків були виявлені дві печатки підприємств, комп'ютерна техніка, а також документи бухгалтерського і податкового обліків, що свідчать про протиправну діяльність.
Наразі, одному з учасників групи повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.


У першому півріччі 2017 року Донецька митниця поповнила бюджет країни на 2,4 мільярда гривень

За шість місяців 2017 року внесок митників Донеччини до державного бюджету перевищив 2,4 млрд. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року надходження до держбюджету збільшились на 52,6%, або майже на 830 млн. гривень. Найбільша сума перерахувань до державної казни у помісячному розрізі зафіксована саме у червні цього року – 587 млн. грн., що на даний час є кращим показником у 2017 році.
Середньомісячний показник перерахованих митних платежів до держбюджету Донецькою митницею ДФС з початку 2017 року становить майже 402 млн. грн., що на 139 млн. грн. більше, від аналогічного показника минулого року.
Найбільші імпортери за обсягами ввезених у січні-червні 2017 року вантажів та сплачених до держбюджету митних платежів є одночасно і найпотужнішими виробниками регіону. Ними імпортуються переважно сировинні товари, для власних виробничих потреб. Лідером серед основних бюджетоформуючих товарів є кам’яне вугілля – 44,7% від загальних перерахувань у держбюджет або понад 1 млн. грн. сплачених при митному оформленні податків. Також, до першої п’ятірки бюджетоформуючих товарів традиційно входять: кокс – 251,3 млн. грн., що складає 10,4% від загальних перерахувань у держбюджет, вогнетривкі матеріали й вироби – 208,8 млн. грн. або 8,7%, інші метали й вироби з них – 206,8 млн. грн. або 8,6%.
Відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, упродовж січня-червня поточного року митницею видано 855 сертифікатів форми EUR.1.
Завдяки налагодженому багаторівневому контролю чистоти декларування при здійсненні обов’язкових митних формальностей у першому півріччі поточного року додатково залучено до державної казни більше 66 млн. грн. митних платежів.
Донецькою митницею ДФС на постійній основі проводяться заходи направлені на покращення сервісу з надання митних формальностей, максимального спрощення митних процедур, що дозволило в цьому році значно покращити надходження митних платежів до Державного бюджету України.


У Донецькій області кількість виявлених правопорушень митних правил  збільшилась на 20%

За результатами роботи управління протидії митним правопорушенням Донецької митниці ДФС протягом січня – червня 2017 року виявлено та задокументовано 43 порушення митних правил, що майже на 21% більше, ніж за відповідний період 2016 року. Слід відмітити, що попередня оцінка предметів правопорушень складає понад 7,67 млн грн, що у 240 раз перевищує минулорічні показники.
З метою оперативного інформування та попередження можливих порушень не тільки митного, але й податкового законодавства України Донецькою митницею ДФС продовжується робота в рамках взаємодії з територіальними органами ДФС. Так, з початку року до Головних управлінь ДФС у Харківській, Донецькій та Дніпропетровській областях направлено шість матеріалів, для проведення відповідних контрольно-перевірочних заходів.
Відповідно до затвердженого плану заходів із правоохоронними органами Донецької області в рамках спеціальної операції «Рубіж-2017» проведено шість спільних заходів. Результатом яких стало складання 8 протоколів про порушення митних правил з реально вилученими предметами на загальну суму більше 63 тис. гривень. Слід відмітити, що вартість вилучених предметів правопорушень у два рази перевищує показники відповідного періоду минулого року, незважаючи на те, що заходів було проведено удвічі менше. Можна стверджувати, що кількість переходить в якість.
Забезпечення рівних прав на ведення чесного та прозорого бізнесу здійснюється, в тому числі, шляхом постійної взаємодії із митними органами іноземних держав. Так, за шість місяців поточного року до країн дальнього та близького зарубіжжя направлено 35 запитів, що в 7 разів більше, ніж за аналогічний періоду минулого року. Внаслідок опрацювання матеріалів отриманих від зарубіжних колег складено два протоколи про порушення митних правил на загальну суму 7,6 млн гривень. На даний час судом розглянуто одну з вищезазначених справ, який повністю погодився із висновками наданими митницею. Посадову особу підприємства, причетну до скоєння адміністративного правопорушення, визнано винною, ухвалено рішення про накладення штрафу у розмірі понад 3 млн грн із застосуванням конфіскації предметів правопорушення.
До Державного бюджету України протягом першого півріччя 2017 року митницею перераховано штрафних санкцій за порушення митного законодавства на суму майже 117 тис. гривень. 


За спеціальне використання води підприємства Донеччини сплатили майже 85 мільйонів гривень


На даний час у Донецькій області зареєстровано 1300 підприємств - платників рентної плати за спеціальне використання води, які за шість місяців 2017 року перерахували до бюджетів всіх рівнів 84,7 млн гривень. Ця сума рівними частинами розподілена між державним та місцевими бюджетами. У порівнянні з надходженнями 2016 року перерахування зросли на 23 млн гривень.
Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що якщо протягом шести місяців суб’єкти господарювання не сплачують або сплачують не в повному обсязі рентну плату, вони можуть бути позбавлені дозволів на спеціальне водокористування. Так, з початку року до Департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації фахівцями фіскальної служби області направлено інформацію по 31 підприємству, за якими рахується податковий борг у сумі 41,1 млн гривень.
Довідково повідомляємо, що граничний термін подання податкової звітності та сплати податкових зобов’язань з рентної плати за спеціальне використання води за ІІ квартал 2017 року – 9 серпня та 19 серпня 2017 року відповідно.Донеччина: фіскали виявили 7 тис. пачок «цигаркової контрабанди», що перевозилась з тимчасово окупованої території

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») спільно з оперативним управлінням і слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Донецькій області та Прокуратурою Донецької області припинено чергову спробу незаконного перевезення вантажів через лінію зіткнення на території області. Так, 22 липня 2017 року під час контролю за переміщенням товарів через лінію розмежування на КПВВ «Новотроїцьке» під час огляду автомобіля «DAF», який прямував з міста Донецьк до м. Київ, в його напівпричепі – в прихованому подвійному дні та під обшивкою стінок – було виявлено 6975 пачок тютюнових виробів під торгівельною маркою «Прилуки». При цьому цигарки були не лише приховані, але й були обклеєні акцизними марками України з ознаками підробки. Цигарки загальною вартістю 175,0 тис. грн вилучено.
До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

З непідконтрольної території Донецької області намагались вивезти 930 пачок фальсифікованих цигарок
 
Незважаючи на тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, схвалене Радою національної безпеки і оборони України в березні поточного року, окремі громадяни не припиняють спроб перевезення на територію України товарів комерційного призначення.
Так, сьогодні співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») було припинено спробу незаконного переміщення товарів з непідконтрольної території України через КПВВ «Гнутове». Цього разу порушники намагались вивезти фальсифіковані цигарки.
Під час огляду автомобіля марки «ВАЗ», який прямував з м. Новоазовськ до м. Маріуполь, в особистих речах водія та під заднім сидінням автомобіля було виявлено 930 пачок цигарок без марок акцизного податку на загальну суму 22340 гривень.
Стосовно громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 КУпАП, матеріали направлено до суду.

 


Маріуполь: боротьба з безліцензійною торгівлею триває
Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення заходів, направлених на постійний моніторинг ринку підакцизних товарів та запобігання розповсюдження фальсифікату. Позитивні результати у цій справі приносить і співпраця з Маріупольською міською радою.
Так, 19 липня 2017 року співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») спільно з управлінням по взаємодії з правоохоронними органами та боротьбі з корупцією Маріупольської міської ради відвідали місця роздрібної торгівлі тютюном та алкогольними напоями в Кальміуському районі міста. Візит не був безрезультатним.
Під час огляду торговельного павільйону, розташованого на зупинці громадського транспорту, встановлено факт здійснення громадянином господарської діяльності без державної реєстрації, як суб’єкта підприємницької діяльності, та виявлено факт безліцензійної торгівлі тютюновими виробами та алкогольними напоями. З незаконного обігу вилучено 1423 пляшки алкоголю та 674 пачки цигарок орієнтовною вартістю 54,5 тис. гривень.
Стосовно громадянина за даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали для прийняття рішення згідно чинного законодавства направлено до суду.

В Маріуполі вилучено чергову партію цигарок без марок акцизного податку

Управлінням оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області («Фантом») в рамках операції «Акциз – 2017» вилучено чергову партію тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.
Під час спільних з Маріупольською міською радою заходів, проведених на ринку «Привоз» Лівобережного району міста Маріуполя 20.07.2017, співробітниками підрозділу виявлено тютюнові вироби без марок акцизного податку. З метою запобігання незаконній торгівлі вилучено 490 пачок фальсифікованих тютюнових виробів орієнтовною вартістю 12,1 тис. гривень.
Складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали для прийняття рішення згідно чинного законодавства направлено до суду.
 


На Донеччині затримано 35 вагонів деревини на 1 млн гривень, які намагались незаконно вивезти до м. Донецьк

Від платників Донеччини надійшло майже 113 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі

Донеччина  «Фантом» не пропустив на непідконтрольну територію комплектуючі для комп’ютерної техніки

Протягом першого півріччя платники Донеччини сплатили до зведеного бюджету країни на 40% більше, ніж торік

У червні до спеціальних фондів області на ремонт доріг митники Донеччини спрямували майже 151 мільйон гривень

Донеччина з початку року надходження єдиного внеску перевищили рубіж у 3 мільярда гривень

Протягом першого півріччя платники Олександрівщини сплатили до зведеного бюджету країни на 47 відсотків більше, ніж торік

Платники податків  Добропільської ОДПІ  сплатили  за I півріччя   2017 року  єдиного податку в бюджет  17,4 мільйона гривень

Протягом I півріччя 2017 року платники Доропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області сплатили до зведеного бюджету країни на 26,4% більше, ніж торік

Про затвердження змін до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

На Донеччині ліквідовано крупний «конвертаційний центр» з обігом понад 1 мільярд гривень

Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств

Донеччина  у судовому порядку повернуто державі  понад 29,6 млн гривень

З початком сезонних робіт аграрії Донеччини сплатили понад 50 мільйонів гривень єдиного податку

Донеччина «Фантом» запобіг спробі незаконного перевезення з тимчасово окупованої території будівельного інструменту

Свято не стало винятком для спроб незаконного переміщення товарів до тимчасово окупованої території країни

З початку 2017 року Донецька митниця спрямувала до бюджету більше 1,8 млрд гривень

Увага! З липня 2017 року у місті Покровськ Донецької області почне функціонувати новий підрозділ митного  оформлення

За п’ять місяців 2017 року легалізовано працю майже 8 тис. мешканців Донеччини

Лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії

Платники Донеччини сплатили понад 3,3 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб

На Донеччині митники допомогли викрити схему незаконного постачання товарів на тимчасово непідконтрольну територію

З початку року 460 осіб оформили зовнішньоторговельні операції через Донецьку митницю

Донеччина  «Фантом» продовжує проведення заходів, направлених на боротьбу з незаконними потоками товарів

Розгляд звернень громадян фіскальною службою Донеччини - запорука спільних досягнень

30 порушень митного законодавства виявили митники Донеччини з початку року

У Донецькій області діють 8000 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами

Донеччина «Фантом» запобіг спробам незаконного перевезення на тимчасово окуповану територію товарів на 120 тис. гривень

Маріуполь  боротьба з безліцензійною торгівлею тютюном та алкоголем триває

Автовласники Донецької області сплатили 846 тис. грн транспортного податку

Донецька митниця направила ще майже 118 мільйонів гривень на відновлення доріг області

Легалізація трудових відносин та заробітної плати

Платники податків  Добропільської ОДПІ  сплатили  за п’ять  місяців  2017 року  єдиного податку в бюджет  15,9 мільйона гривень

Донеччина надходження екологічного податку збільшились удвічі 

Понад 14 тисяч адміністративних послуг надано податковими органами фіскальної служби Донеччини у травні 2017 року

За результатами роботи фіскалів Донеччини з детінізації економіки відкрито кримінальні провадження на суму понад 94 млн гривень

Донеччина  надходження екологічного податку збільшились удвічі 

Про заповнення податкової звітності з ПДВ

Платники податків Добропільської ОДПІ поповнили бюджет на 326,3  мільйона гривень 

Страхувальниками Добропільської ОДПІ сплачено 72.2 мільйона  гривень єдиного внеску

На Донеччині зупинено спробу незаконного відшкодування 47 млн гривень ПДВ

Донеччина надходження до зведеного бюджету на 46% перевищили минулорічні

Зміни до законодавства з єдиного соціального внеску, що діють з 01.01.2017 року 

Роботодавці Донеччини сплатили майже 2 мільярди гривень      єдиного внеску

На Донеччині зупинено спробу незаконного перевезення на тимчасово окуповану територію тютюнових виробів вартістю 45 тис. гривень

Зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці ДФС перевищив 1,2 млрд доларів

За використання природних ресурсів підприємства Донеччини сплатили понад 157 мільйонів гривен

Донецькою митницею ДФС до Державного бюджету України спрямовано більше 1,3 мільярди гривень

Донеччина  на суму більше 42 млн гривень вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів в рамках операції «Акциз-2017»

НА ЧАСІ - ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Фіскальна служба Донеччини: «Подолаємо корупцію разом!»

У квітні 2017 року органами фіскальної служби Донеччини надано понад 13,5 тисяч адміністративних послуг

В ЯКІ ТЕРМІНИ ДО ПОДАТКОВОЇ ПОДАЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБ’ЄКТИ ОПОДАТКУВАННЯ?

Понад 41% усіх надходжень до бюджетів від платників Добропільщини – це податок на доходи фізичних осіб

Податковою міліцією Донеччини припинено незаконне розповсюдження  підакцизної продукції, ввезеної з тимчасово окупованої території

Відповідальність за здійснення операцій з реалізації пального без реєстрації платником акцизного податку

Податковою міліцією Донеччини виявлені факти ухилення від сплати податків сільгосппідприємствами

Шановні громадяни! Перед придбанням автомобілів з іноземною реєстрацією зважте всі наслідки цієї покупки. Шановні громадяни! Перед придбанням автомобілів з іноземною реєстрацією зважте всі наслідки цієї покупки!

Виявлені на Донеччині порушники митного законодавства сплатили більше 92 тис. грн штрафних санкцій

Платники податків  Добропільської ОДПІ  сплатили  за чотири  місяця  2017 року  єдиного податку в бюджет 12,6 мільйона гривень

Транспортна компанія Донеччини, яка ухилилась від сплати податків, відшкодувала бюджету майже 1,2 млн грн завданих збитківНа Донеччині 63 мільйонера задекларували минулорічні доходи

Донеччина за фактами легалізації доходів співробітниками фіскальної служби підготовлено 26 матеріалів

Внесок Донеччини до бюджету – 5 мільярдів гривень

Понад 20 мільйонів гривень надійшло від власників нерухомості до місцевих бюджетів Донецької області На Донеччині 63 мільйонера задекларували минулорічні доходи

Донеччина сільськогосподарське підприємство ухилилось від сплати ПДВ у розмірі 3,2 млн гривень 

Аудиторами фіскальної служби Донеччини  донараховано понад 7 млн гривень

Майже 70 млн грн спрямували митники Донеччини на ремонт доріг області з початку року

Платники податків Добропільської ОДПІ поповнили бюджет на 252,0  мільйона гривень 

ЗМІНИЛИ МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ – ОТРИМАЙТЕ НОВІ СЕРТИФІКАТИ КЛЮЧІВ

Виплата заробітної плати в «конверті»– загроза  Вашому майбутньому

На Донеччині зросла кількість новостворених юридичних осіб та підприємців

На Донеччині зупинено спробу незаконного відшкодування 400 тисяч гривень ПДВКерівництво Добропільської ОДПІ прийняло участь  у святкуванні Дня Перемоги

9 травня 2017 року, перший заступник начальника Добропільської ОДПІ та працівники інспекції прийняли участь у святкуванні Дня Перемоги, пройшли ходою до Меморіалу загиблим воїнам – землякам для покладання квітів. Ми схиляємо голови у пошані перед тими, хто 72 роки тому з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію.

За забруднення навколишнього середовища платниками Донеччини сплачено 320 мільйонів гривень еко-податку

З початку 2017 року більше 4000 найманих працівників Донеччини припинили отримувати «нелегальну» заробітну плату

Донеччина  надходження податку на доходи фізичних осіб демонструють стабільне зростання

Надходження до держбюджету від Донецької митниці ДФС наближаються до відмітки в 1 мільярд гривень

Он-лайн послуги ДФС набувають популярності

У разі реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, необхідно застосовувати РРО

Мовою цифр підсумки роботи Добропільської ОДПІ за  I квартал  2017 року

Платники податків Добропільської ОДПІ сплатили  за I квартал   2017 року єдиного податку в бюджет   9,5   мільйона гривень

Добропільська ОДПІ  проводить заходи  щодо легалізації  праці  та заробітної плати

На 70% збільшились надходження за спеціальне використання водних об’єктів Донеччини

З початку деклараційної кампанії громадяни Донеччини подали 6833 декларації про майновий стан і доходи

Донецькою митницею направлено 34 мільйона гривень на ремонт доріг області 

За податковою знижкою вже звернулись понад 600 мешканців Донеччини

Донеччина за фактами легалізації доходів до правоохоронних органів передано 19 матеріалів

Фіскали Донеччини викрили сільгосппідприємство, яке ухилилось від сплати податків на 3,5 млн гривень 

Митники Донеччини завадили контрабанді тютюнових виробів через східні морські ворота України

Легальні трудові відносини – соціальні гарантії та добробут країни!

У березні 2017 року бізнес Донеччини направив на соціальні виплати понад 500 мільйонів гривень єдиного внеску

На Донеччині удвічі зросли надходження податку на нерухоме майно

У березні 2017 року органами фіскальної служби Донеччини надано понад 24 тисячі адміністративних послуг

Нові довідники податкових пільг

Затверджені форми заяв для внесення в Реєстр одержувачів бюджетної дотації

Помилки при зазначенні обов'язкових реквізитів податкової накладноїНа Донеччині до місцевих бюджетів направлено понад  2,2 мільярда гривень

Про рентну плату за спеціальне використання води

Щодо подання неприбутковими установами  заяви з позначкою «Зміни»

Про надання комплексу адміністративних, консультаційних  та інформаційних послуг в Центрах обслуговування платників Добропільської ОДПІ

Виплата заробітної плати у „конвертах” – тягар сучасності,  який несе за собою багато негараздів

За який період подається оновлена ПДВ звітність

Платники податків Добропільської ОДПІ поповнили бюджет на 198,7  мільйона гривень 

Донеччина  у  фіскальній службі триває робота з запобігання та протидії корупції

Донецькою митницею оформлено понад 7 тис. митних декларацій

РЕЄСТРАЦІЙНА ЗАЯВА ПЛАТНИКА ПДВ ЗА НОВОЮ ФОРМОЮ!

Про законодавчі зміни в частині акцизного податку 

До уваги громадян! Донецькі митники стоять на заваді незаконному ввезенню транспортних засобів на митну територію України із порушенням митних правил

Легалізація заробітної плати – основа стабільного майбутнього

Платники податків Добропільської ОДПІ сплатили  за два місяця  2017 року єдиного податку в бюджет   8,5   мільйона гривень 

Коли вперше подавати нову звітність з ПДВ?

НОВІ ФОРМИ І ПОРЯДКИ РЕЄСТРАЦІЇ ПЛАТНИКІВ!

Про реєстрацію отримувачів бюджетної дотації!

Податковою міліцією Донеччини розпочато 10 досудових розслідувань за фактами ухиленням від сплати ПДВ на 37,5 млн гривень

Від платників Донеччини надійшло 58 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі

ОБЕРЕЖНО ШАХРАЇ ПСЕВДОПОДАТКІВЦІ ЗБИРАЮТЬ КОШТИ З ПІДПРИЄМЦІВ

На Донеччині у судовому порядку повернуто державі понад 9 млн гривень

Податковою міліцією Донеччини розпочато 10 досудових розслідувань за фактами ухиленням від сплати ПДВ на 37,5 млн гривень

Податковою міліцією Донеччини вилучено партію лікеро-горілчаних виробів на суму майже 28 млн гривень

Ліцензія на алкогольні напої та тютюнові вироби: документи та ціни в Україні 

Донеччина  за січень – лютий в рамках операції «Акциз-2017»  вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 14 млн гривень

Донеччина  7770 громадян отримали картку платника податків у лютому 2017 року

Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення

Виявлені на Донеччині порушники митного законодавства сплатили 54 тис. грн штрафних санкцій

Відомості про суми виплачених доходів можна отримати, не звертаючись до податкової інспекції

Порядок погашення податкового боргу  головні зміни у 2017 році 

Порядок погашення податкового боргу головні зміни в 2017 році 

Майже 49% усіх надходжень до бюджетів від платників Добропільщини – це податок на доходи фізичних осіб

Платниками Олександрівського району з початку року сплачено 4694,4 тис.грн. ЄСВ 

Мешканці Донеччини стали частіше звертатись до фіскальної служби області 

Майже 45% усіх надходжень до бюджетів від платників Донеччини – це податок на доходи фізичних осіб

За результатами роботи фіскалів Донеччини з детінізації економіки відкрито кримінальні провадження на суму понад 44 млн гривень

У півтора рази збільшились надходження до місцевих бюджетів від платників-спрощенців Донеччини 

Оновлено Державний реєстр РРО

Декларуючи статки, громадяни Донеччини вже сплатили до бюджету 2,5 млн гривень

Зростання надходження митних платежів у Донецькій митниці ДФС -  запорука якісних доріг у регіоні

Землекористувачі Донеччини поповнили місцеві бюджети на  132 млн гривень    

Мовою цифр  підсумки роботи Добропільської ОДПІ  за  два місяці 2017 року

Зарплата «в конвертах» та робота без оформлення трудових відносин руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну заробітну плату

Співробітники податкової міліції Донеччини поповнили держбюджет  на 3,5 млн гривень

Про можливість отримання інформації про код товарів згідно УКТЗЕД

На Донеччині надходження від користувачів корисних копалин склали майже 96 млн гривень

Роботодавці Донецької області сплатили понад 900 млн гривень єдиного внеску

Платники податків Добропільської ОДПІ поповнили бюджет на 141,5  мільйона гривень

Відповідальність передбачена для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку за несвоєчасну сплату (неперерахування) авансового внеску єдиного податку першої і другої груп 

Податкова знижка кожному, хто переобладнує транспортний засіб на ГАЗ

Страхувальниками Добропільської ОДПІ сплачено 12.6 мільйона  гривень єдиного внеску

Звернення громадян  основні питання

Щодо сплати до бюджету податкових зобов’язань з ПДВ по уточнюючих розрахунках

У січні 2017 року фіскальною службою Донеччини надано   понад 13 тисяч адміністративних послуг

Чверть мільярда гривень спрямовано Донецькою митницею до держбюджету 

Донецькою митницею ДФС припинено невдалу спробу контрабанди наркотиків

Про адміністрування у 2017 році екологічного податку

Припинення фізичної особи – підприємця, що необхідно знати!

Про декларування доходів громадян – на «гарячій лінії»

З початку року експортери Донеччини отримали понад 100 сертифікатів EUR.1 до країн ЄС

У січні майже з 1000 громадян роботодавці Донеччини офіційно оформили трудові відносини

Добропільська ОДПІ проводить заходи щодо  легалізації праці та заробітної плати

На 40% збільшилась кількість виявлених порушень митних правил на Донецькій митниці ДФС

У січні в розпорядження громад Донеччини надійшло на 200 мільйонів гривень більше, ніж торік


ГУ ДФС у Донецькій області  у минулому році за рахунок реалізації безхазяйного майна надійшло понад 2,4 млн гривень

На Донеччині понад 1700 забруднюючих довкілля підприємств сплачують еко-податок

Розпорядження майном, що переходить у власність держави

Підрозділи аудиту Донеччини забезпечили додаткових надходжень до бюджету понад 4 млн гривень

Податкова міліція Донеччини у січні 2017 року поповнила держбюджет на 2,2 млн гривень

Рік роботи начальника Добропільської ОДПІ  Досягнення та перспективи

Про надання комплексу адміністративних, консультаційних  та інформаційних послуг в Центрах обслуговування платників Добропільської ОДПІ

Шановний платник податків!!!

У ВАС НОВИЙ ПАСПОРТ – ЗАВІТАЙТЕ В ПОДАТКОВУ ІНСПЕКЦІЮ!!! 

Мовою цифр  підсумки роботи Добропільської ОДПІ  за  січень  2017 року

Час подавати річну декларацію про доходи

Січневий внесок роботодавців Донеччини – майже 400 млн гривень єдиного внеску

Деклараційна кампанія 2017  на Донеччині кількість поданих громадянами декларацій збільшилась на 30%

На Донеччині припинено реалізацію фальсифікованого пального через мережу АЗС

Якщо строки зарахування податків і зборів порушено

«Податкові зміни - 2017» - з адміністрування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Заповнюйте правильно «Призначення платежу»

Черговий «центр мінімізації» митних платежів з обігом у 300 млн грн ліквідовано на Донеччині

Донеччини за першими результатами операції «Акциз-2017» з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 3 млн гривень

Легалізація  робочих  місць  та  заробітної  плати

Нерухомість Донеччини поповнила місцеві бюджети майже на   7,7 мільйонів гривень

Нові роздрібні ціни на алкогольні напої 

ОТРИМАННЯ КАРТКИ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ ТА ІНШІ ЗАПИТАННЯ

Перевір свого бізнес-партнера

Формуємо податкову культуру

Донеччина з доходів мешканців області вже сплачено майже 540 мільйонів гривень

«Акциз-2017» у Маріуполі вилучено майже 2700 пляшок алкоголю

На Донеччині вугільне підприємство, використовуючи тіньові оборудки, ухилилось від сплати податків  на 5 млн гривень

Донеччина: за розглядом скарг платників податків залишено без змін  рішень органів ДФС на 1360,5 млн гривень

Перші результати 2017 року  бізнес Донеччини спрямував до зведеного бюджету країни понад мільярд гривень

Донеччина сільськогосподарське підприємство ухилилось від сплати ПДВ у розмірі 3,5 млн гривень 

На Донеччині у судовому порядку повернуто державі  понад 70 млн гривень

Індексація для цілей обчислення плати за землю

Про подання звітності неприбутковими організаціями

Декларація по податку на прибуток підприємства за 2016 рік

Оподаткування земельних ділянок (паїв), отриманих у спадщину

У 2016 році спрощенці Донеччини сплатили на 100 мільйонів гривень більше єдиного податку, ніж торік

У Донецькій області на одного фіктивного зернотрейдера-експортера стало менше

Відомості про суми виплачених доходів в Електронному кабінеті платника

Податкові консультації – 2017

Платники податків Добропільської ОДПІ сплатили у 2016 році єдиного податку в бюджет   34,8 мільйона гривень

26,9 млн. гривень до бюджету за рахунок розстрочок

У Миколаївці Донецької області припинено діяльність нелегальної АЗС

Зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці у 2016 році склав понад 3,5 мільярди доларів

За рік митники Донеччини видали майже 1580 сертифікатів до країн ЄС

ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області  на 2017 рік 

До уваги платників податків м.Добропілля, Добропільського та Олександрівського районів! З 30 січня 2017 року змінюються рахунки по деяким платежам

Податковою міліцією Донеччини вилучено на мільйон гривень цигарок, які везли з окупованої території в потязі з вугіллям

Не порушуйте законодавство!  Продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім заборонено! 

ГРАФІК виїзних  прийомів громадян посадовими особами Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області на  2017 рік

Платники податків Добропільської ОДПІ сплатили у 2016 році за землю в бюджет 60,7  мільйона гривень 

Слідчими фіскальної служби Донеччини у 2016 році забезпечено надходження до бюджету 22 мільйонів гривень 

За результатами 2016 року Донецька митниця спрямувала до бюджету майже 3,5 мільярда гривень

Про електронні ключі для подання е-декларації, що необхідно знати 

Про подання декларацій з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкиВклад Донеччини у розвиток української армії за 2016 рік – майже 450 мільйонів гривень

Податковою міліцією Донеччини у м. Бахмут та м. Маріуполь припинено безліцензійну торгівлю підакцизною продукцією

Про застосування нульової ставки платниками податку на прибуток

Змінили адресу – перереєструйте РРО

Сервіси ДФС


Шановна громадо!
Від імені колективу Добропільської ОДПІ та мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Соборності України – 98-ї річниці Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Завершились три великі релігійні свята, які зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна -  вільною й єдиною. Символічним є те, що саме по завершенню цих величних свят, 98 років тому відбулась пам’ятна подія для всього українського народу - дві суверенні українські держави  об'єдналися в самостійну соборну державу. У цей святковий день бажаю всім здоров’я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі. Нехай любов до рідного краю згуртовує всіх для здійснення головної мети -  процвітання соборної незалежної України!

З повагою
Начальник Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Єльникова А.П.


Податківці прийняли участь у заході  «Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна!»


20 січня 2017 року в Добропільській райдержадміністрації відбулося свято з нагоди святкування Дня Соборності України, в якому прийняли участь перший заступник начальника Добропільської ОДПІ Якунін І.В. та фахівці інспекції. Це свято відзначається щороку в день проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який відбувся 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві. Лише в єдності дій і соборності душ можливо досягти величної мети – економічно і духовно багатої, вільної і демократичної України, якою пишатимуться майбутні покоління.
Зі святом! Миру Вам, добробуту і злагоди!


Зустрічі з платниками дозволяють не лише інформувати про зміни  в  законодавстві,  але  й  краще  зрозуміти  всі  нюанси таких змін


З метою забезпечення формування високої податкової культури населення, Добропільською ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області 17 січня 2017 року проведено семінар для платників податків на тему «Новації податкового законодавства у 2017 році» за участю першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кормільцева О.В., першого заступника начальника Добропільської ОДПІ Якуніна І.В., фахівців інспекції, представників управління Держпраці у Донецькій області та Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. Під час проведення семінару були надані роз’яснення щодо змін в податковому законодавстві, внесених нормативно-правовими актами, в частині адміністрування податку на додану вартість, акцизного податку, податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку (спрощена система оподаткування), податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю, екологічного податку і рентної плати та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також повідомлено про підвищення розмірів відповідальності у разі порушення законодавства в частині оформлення «тіньових» відносин з найманими працівниками.  Також, платники податків отримали інформацію щодо можливості самостійного використання Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу, який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС та оперативно й у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на органи Державної фіскальної служби України, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та використання електронного сервісу «Електронний кабінет платника».


Податковий календар на 20 січня 2017 року

Порядок подання повідомлення за формою № 20-ОПП у разі зміни у суб’єкта господарювання об’єкту оподаткування

Майже 90 матеріалів за фактами легалізації доходів передано до правоохоронних органів фіскальною службою Донеччини у 2016 році

Нововведення щодо сплати єдиного соціального внеску для фізичних осіб-підприємців

Земельний податок збагатив місцеві бюджети Донецької області на 726 млн гривень


Податковою міліцією Донеччини припинено діяльність «конвертаційного центру» з обігом 330 млн гривень

На Добропільщині безкоштовні електронні ключі отримали 1022 платника

На 2 мільярда гривень збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб від мешканців Донеччини

На Донеччині ліквідовано підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю

До уваги платників податків!

Декларування доходів за 2016 рік за новою формою!

Виплата зарплати «в конверті» - негативне явище, яке руйнує добробут громадян


За підсумками 2016 року бізнес Донеччини перерахував до бюджетів понад 13 мільярдів гривень

20 січня 2017 року  -  граничний термін подання декларації з акцизного податку за новою формою

Новації законодавства для платників акцизного податку 

До уваги користувачів електронного кабінету платників  Добропільської ОДПІ!

На допомогу платникам терміни звітування та сплати податків і зборів з 10 січня по 19 січня 2017 року

Про скасування спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства

Про деякі особливості  кампанія декларування  - 2017!

До уваги неприбуткових установ та організацій!  Прийнято закон про відстрочення перереєстрації усіх неприбуткових  установ (організацій) до липня 2017 року

Платники податків Добропільської ОДПІ поповнили бюджет на 680,5  мільйона гривень 

Сільгосппідприємства на спецрежимі з ПДВ повинні зареєструвати податкові накладні не пізніше 15 січня 2017 року

На Донеччині за матеріалами кримінальних проваджень стягнуто до бюджету понад 20 млн гривень

Донеччина: перші дні нового року, а вже з незаконного обігу вилучено підакцизні товари 

Розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року – 3200 гривень

Шукати в на сайті