Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

Оголошення

                                                                 
ОГОЛОШЕННЯ
16 червня 2017 року оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації.
УМОВИ проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста служби у справах дітей Добропільської райдержадміністрації Донецької області

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки для будівництва зерноскладів та вагової на території Криворізької сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»
Ситуація на ринку праці за січень – травень 2017 року

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території виробничої потужності родовища «Победа»  на території Золотоколодязької та Шахівської сільських рад Добропільського району за межами населених пунктів»

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території б’єктів виробничої потужності Володимирського  родовища   на території Шахівської  сільської ради Добропільського району Донецької області  за межами населених пунктів»

До уваги випускників вищих навчальних закладів!
З метою добору кваліфікованих фахівців, залучення на державну службу здібних випускників вищих навчальних закладів Добропільська райдержадміністрація запрошує осіб, які здобувають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр» архітектурно-будівельної галузі для подальшого працевлаштування до Добропільської райдержадміністрації відповідно до Закону України «Про державну службу».
В райдержадміністрації планується введення додаткової штатної одиниці з організації роботи щодо планування, забудови, прогнозування та розвитку населених пунктів району, інженерної, соціальної, транспортної інфраструктури, створення геоінформаційної електронної містобудівної кадастрової системи.
Детальну інформацію можна отримати у відділі управління персоналом апарату Добропільської райдержадміністрації за адресою м.Добропілля, вул.Московська, 1 кабінет №16 та за телефоном (06277) 2-81-58.

ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території  земельної ділянки для будівництва зерноскладів і вагової  на території Криворізької сільської ради Добропільського району Донецької області (за межами населених пунктів)»

ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території під розміщення промислової бази та відкритого проміжного складу на території Шахівської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»


ОГОЛОШЕННЯ
11 квітня 2017 року оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»:
Ситуація на ринку праці за січень – березень 2017 року


До відома СПД!!!

Мінрегіон дав старт конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Конкурс проводиться у співпраці з постійним партнером Мінрегіону Програмою РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:
Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування. Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах. Співробітництво територіальних громад. До участі в Конкурсі 2017 року приймаються заявки про практики, реалізовані у період із 2015 до 2016 року, під час впровадження яких отримано позитивні результати.
Учасникам Конкурсу потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word (завантажити текстовий файл) і надіслати її до 30 вересня 2017 року електронною поштою на адресу best.practice.ukraine@coe.int Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою. Конкурс 2017 року проводиться відповідно до наказу Мінрегіону від 29.03.2017 № 65. Його фіналісти будуть оголошені в грудні цього року.
Детальніше про Конкурс можна дізнатись на офіційному веб-сайті Мінрегіону: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/


ПОВІДОМЛЕННЯ
Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальних планів території для експлуатації та обслуговування будівель: корівника, їдальні, кузні, автогаражу, складу Склад 0,1543, Склад 0,2543, Сучья балка  на території Криворізької сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

1. Мета, склад та зміст детального плану території.
Проект детального плану території розроблений з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення об’єкта будівництва, визначенні всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території.
2. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави
Детальний план розроблений на підставі розпорядженнь в.о. голови Добропільської райдержадміністрації від 05.09.2016 № 298, № 299, № 300, № 302 та № 301 «Про розроблення детального плану території для експлуатації та обслуговування будівлі корівника на території Криворізької  сільської ради Добропільського району Донецької області»
Замовником розроблення проекту є Добропільська райдержадміністрація.
Розробником – ФОП Віх О.В.,  кваліфікаційний сертифікат від 22.07.2013 серія АА № 0017066.
3. Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом: з проектом детального плану території можна ознайомитися з 23.03.2016по 23.04.2016 в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, за адресою м. Добропілля вул. Московська, 1, I поверх, каб. 5; в будівлі Криворізької сільської ради за адресою с. Криворіжжя, вул. Совєтьська, буд. 101,  а також на офіційному веб-сайті Добропільської райдержадміністрації (dobropolrda.blogspot.com. в рубріці «Оголошення»).
4. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: головний архітектор, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Міргородський Олександр Іванович (м.Добропілля, вул. Московська, 1, каб. 5, тел. 2-87-70).
5.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Пропозиції до проекту приймаються в строки з 23.03.2016 по 23.04.2016  у письмовому вигляді за адресою: м. Добропілля, вул. Московська, 1, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, каб. 5,     тел.2-87-70). Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Вони повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Головний архітектор, начальник
відділу містобудування, архітектури
та житлово-комунального господарства

райдержадміністрації                                                                     О.І. Міргородський


ОГОЛОШЕННЯ

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» провідного спеціаліста, інспектора шкіл відділу освіти Добропільської райдержадміністрації.

Про внесення змін до рішень про встановлення 
місцевих податків і зборів

Верховною Радою України прийнято закони України від 20.12.2016 №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та від 21.12.2016 №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», якими внесено зміни до податкового законодавства. 
Зокрема:
- встановлено мінімальний граничний розмір земельного податку для земель сільськогосподарських угідь не менше 0,3 відсотка від нормативної грошової оцінки;
- встановлено ставки земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, по яких не проведено нормативну грошову оцінку, не більше 5 відсотків, а для сільськогосподарських угідь – не менше 0,3 відсотка та не більше 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області;
- зменшено вдвічі граничний розмір ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у зв’язку зі збільшенням у 2017 році розміру мінімальної заробітної плати до 3200 гривень;
- змінено мінімальний розмір орендної плати за землі державної та комунальної власності – він не може бути менше розміру земельного податку, встановленого для відповідної категорії земельних ділянок на відповідній території;
- у зв’язку із змінами до ставок місцевих податків і зборів у 2017 році органи місцевого самоврядування можуть прийняти рішення про встановлення відповідних місцевих податків і зборів без врахування вимог до порядку оприлюднення проектів таких рішень до 15 липня року, що передує бюджетному періоду.
На підставі вищевикладеного, Добропільська ОДПІ, з метою наповнення місцевих бюджетів, пропонує головам сільських рад негайно внести зміни до рішень про встановлення відповідних місцевих податків і зборів та привести їх у відповідність з діючим податковим законодавством. 

Додаток: порівняльна таблиця ставок земельного податку


Ситуація на ринку праці за січень - лютий 2017 року

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ! 
Верховна Рада України з прийняттям 21 грудня 2016 року Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» відтермінувала строк приведення установчих документів неприбуткових організацій у відповідність до норм Податкового кодексу України, а саме до  01 липня 2017 року.
Звертаємо увагу, що зазначені вимоги поширюються не тільки на громадські об’єднання, а й на творчі спілки та їх місцеві осередки, професійні спілки та їх об’єднання, організації роботодавців та їх об’єднання.
Нагадуємо, що невиконання вимог щодо приведення установчих документів неприбуткових організацій до вимог пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України та неподання копій таких документів до відповідних органів Державної фіскальної служби України тягне за собою виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Одночасно, згідно Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про громадські об’єднання» статути (положення) громадських організацій, спілок громадських організацій, легалізовані на день введення цього Закону в дію мають бути приведені у відповідність із цим Законом.
Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію зазначених змін у строк, визначений законодавством.
З метою уникнення у травні-червні 2017 року черг та незручностей для представників громадських формувань, Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області закликає не зволікати з цим процесом, та забезпечити завчасне внесення змін.
Документи для державної реєстрації подаються у паперовій (особисто заявником або поштовим відправленням) або в електронній формі.
Документи в електронній формі подаються заявником через портал електронних сервісів у порядку, визначеному Міністерством юстиції України в Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи.
У паперовому вигляді документи для державної реєстрації змін щодо громадських формувань
надсилаються:
-        поштовим відправленням на адресу Головного територіального управління юстиції у Донецькій області: 84301, Донецька область, місто Краматорськ, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 39/3. У разі подання документів поштовим відправленням справжність підпису заявника на заяві, форма якої затверджена наказом Міністерства юстиції України від                  18 листопада 2016 №3268/5, повинна бути нотаріально засвідчена;
подаються:
-        безпосередньо до державних реєстраторів відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (84301, Донецька область, місто Краматорськ, бульвар Машинобудівників, будинок 32, кабінет 406);
- до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги області в містах Маріуполь та Краматорськ;
- до центрів надання адміністративних послуг, створених при районних державних адміністраціях та виконавчих органах місцевих рад.
Адреси та контактні данні для подання документів, методичні матеріали з цього приводу доступні за посиланням:
Прийом заявників державними реєстраторами управління юстиції здійснюється:
- з понеділка по четвер з 8.00 до 12.00, з 12.45 до 17.00;
- у п’ятницю з 8.00 до 12.00, з 12.45 до 15.45.
Консультації із зазначеного питання можна одержати у телефонному режимі на  прямій «гарячій» телефонній лінії – (06264)4-25-00, яка працює щосереди з 9.00 до 12.00, з 12.45 до 16.00.
Телефон для довідок: (06264)1-74-46.

Відділ державної реєстрації
 друкованих засобів масової інформації
Управління державної реєстрації
Головного територіального
управління юстиції у Донецькій області


До уваги роботодавців!

З метою поліпшення якості надання послуг та прискорення строків призначення пенсій Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області пропонує роботодавцям заздалегідь надавати до управління (м.Добропілля, вул. Незалежності, 28 А, 1-й поверх, вікна прийому № 1, 3, 4) відповідний пакет документів майбутніх пенсіонерів які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, для їх попередньої правової оцінки та своєчасного призначення пенсії. Запрошуємо до управління відповідальних за цей напрямок роботи працівників з документами осіб передпенсійного віку.17 лютого 2017 року о 10 годині в залі засідань райдержадміністрації відбудеться проведення публічного звіту голови Добропільскої райдержадміністрації КІРНОСОВА Д.О. про діяльність райдержадміністрації у 2016 році.
Регламент:
1. Публічний звіт голови райдержадміністрації – до 20 хвилин.
2. Відповіді на запитання представників громадськості – до 20 хвилин.
Відповідальна особа: Дяк Інна Іванівна, начальник відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.
Контактна інформація:  телефон (06277) 2-80-30;
Електронна адреса:  svpdobrrda@gmail.com 
Детальніше  зі звітом   ви можете ознайомитися  на офіційному веб-сайті райдержадміністрації (Звіт голови РДА) в розділі «Громадянське суспільство» у  рубриці «Публічний звіт голови РДА»
  
                                           Об’ява!
Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що з метою підвищення якості та ефективності обслуговування громадян - мешканців Шахівської сільської ради (об’єднаної громади) спеціалістами управління здійснюється прийом громадян в приміщенні сільської ради щовівторка з 10:00 до 12:00.

                                           УВАГА!
Про проведення земельних торгів у формі аукціону в Добропільському районі


До відома бажаючих придбати в оренду земельну ділянку!

Райдержадміністрація, спільно з Державною Службою України з питань геодезії, картографії та кадастру, враховуючи побажання громадян, вперше в приміщенні Добропільської райдержадміністрації будуть проводити земельні торги (аукціон).

Дата проведення торгів – 28 лютого 2017 року
Початок торгів о 12.00
Адреса проведення торгів – м. Добропілля, вул. Московська, 1 (будівля райдержадміністрації, зала засідань)
Прийом заявок та документів з 9.00 до 17.00 до 22 лютого.

Перелік земельних ділянок
сільськогосподарського призначення державної власності на території Золотоколодязької сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів, що підлягають продажу на земельних торгах

№ аукціона
Місце розташування земельної ділянки
 лота
Кадастровий
 № земельної ділянки
Площа земельної ділянки, га
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки, грн.
Стартова ціна лота, грн
Крок торгів, грн.
Цільове призначення
1
6845
Золотоколодязька сільська рада
12997
1422083300:01:000:1171
28,9049
522065,88
36544,61
182,72
для ведення товарного с/г виробництва
2
6845
Золотоколодязька сільська рада
12998
1422083300:01:000:1238
10,8749
169340,15
11853,81
59,27
для ведення товарного с/г виробництва

З детальною інформацією щодо торгів та банківські реквізити для реєстрації внеску можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Державної Служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Земельні торги у формі аукціону будуть проводитися і в подальшому. Про дату і місце проведення торгів буде повідомлено додатково.

Земельні ділянки, підготовлені до продажу права оренди на земельних торгах

Місце розташування
Площа, га
Цільове призначення
Контактна особа
1
Золотоколодязька сільська рада
30,0000
ВТСВ
Инвест-Капитал 0502245566
2
Золотоколодязька сільська рада
14,0000
ВТСВ
Инвест-Капитал 0502245566
3
Нововодянська сільська рада
94,0000
ВТСВ
Оршад 0996157927
4
Нововодянська сільська рада
12,6364
ВТСВ
Мегаполіс 0508177380
5
Золотоколодязька сільська рада
9,7865
ВТСВ
Мегаполіс 0508177380
6
Золотоколодязька сільська рада
15,0623
ВТСВ
Мегаполіс 0508177380
7
Ганнівська сільська рада
34,4000
ВТСВ
Мегаполіс 0508177380

 Графік роботи  Добропільського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу»


До уваги постачальників привозної питної води!
Добропільська райдержадміністрація і Криворізька сільська рада звертаються з проханням до всіх постачальників привозної питної води розглянути можливість  підвозу води в населені пункти  Криворізької сільської ради. За довідками звертатися до сільської ради за телефоном: 050-25-97-79306-(277)-95-1-38. Будемо вдячні за співпрацю.

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад  державної служби

Відповідно до статей 22, 23 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби»:

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби:
1) начальника відділу автоматизованої обробки інформації, контролю за призначенням та обліку соціальних виплат (додаток 1);
2) начальника відділу соціального інспектування та контролю за призначенням та виплатою пенсій (додаток 2);
3) державного соціального інспектора відділу соціального інспектування та контролю за призначенням та виплатою пенсій (додаток 3);
2. Провідному спеціалісту відділу з питань праці, кадрової та правової роботи Черновій Н.В.:
1) забезпечити розміщення інформації про оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;
2) надіслати Міжрегіональному управлінню Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій та Луганській областях копію цього наказу та умови проведення конкурсу.
3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління І.О. Анісімову.

Начальник управління                            В.Г. Купцова

З наказом ознайомлена: І.О. Анісімова Н.В. Чернова

МНС запрошує на работу!!!

До 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області потрібні наступні співробітники для заміщення вакантних посад, а саме:
Водій; 
Пожежний-рятувальник; 
Рятувальник рятувального відділення;
Фельдшер рятувального відділення (чоловіки); 
Пожежний по вільному найму; 
Вимоги до кандидатів: Служба в Збройних Силах, вік до 33 років, освіта професійно-технічна.
Для водіїв: Служба в Збройних Силах, вік до 33 років, освіта професійно-технічна, категорії В,С, безперервний стаж роботи на посаді 3 роки. Фельдшер рятувального відділення: Служба в Збройних Силах, освіта медична (лікувальна справа). Заробітна плата від 3000 грн.


Звернення Добропільського ВУВКГ КП «Компанія« Вода Донбасу» до мешканців района!!!

                                                 
   ОГОЛОШУЮТЬСЯ КОНКУРСИ 
на зайняття вакантних посад державної служби в управління соціального захисту населення Добропільської районної державної адміністрації:
1) головного спеціаліста відділу з призначення субсидій управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації; 
2) головного спеціаліста – юрисконсульта відділу з питань праці, кадрової та правової роботи управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації; 
3) спеціаліста відділу фінансового обліку, звітності та соціальних виплат управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації; 

За детальною інформацією про умови, дату та час проведення конкурсів звертатися до  управління соціального захисту населення  райдержадміністрації за адресою: м.Добропілля, вул.Першотравнева, буд.83   та за телефоном  2-78-85.


                                                      ОГОЛОШУЮТЬСЯ КОНКУРСИ 
                                              на зайняття вакантних посад державної служби:
1) начальника служби у справах дітей райдержадміністрації; 
2) провідного спеціаліста відділу культури і туризму райдержадміністрації; 
3) провідного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації; 
4) провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.
За детальною інформацією про умови, дату та час проведення конкурсів звертатися до відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації за адресою: м.Добропілля, вул.Московська, 1 каб. №16 та за телефоном 2-81-58.


Зміни до річного плану закупівель на 2016 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для експлуатації та обслуговування комплексу об’єктів нерухомості шахти «Водянська» на території Світлівської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»


                                                                                      

Добропільске об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області інформує!!! 

З 01.07.2016 року до Податкового кодексу України внесені зміни щодо звільнення оподаткування пенсій.
Починаючи з 01.07.2016 року, податок на доходи фізичних осіб та військовий збір з пенсійних виплат не утримується.
Починаючи з 01.07.2016 обєктом оподаткування є частина пенсії або щомісячного грошового утримання, що перевищує десіть розмірів пржиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність встановленого на 1 січня 2016р. (10740,00 грн).
 Виплата пенсії працюючим пенсіонерам, розмір пенсії яких перевищює 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачується в розмірі 85 відсотків призначеного розміру, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму.
 На 01.07.2016 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність складає 1130,00 грн., тому всі пенсії (1130,00*150%=1695,00), які перевищують розмір 1695,00грн для працюючих пенсіонерів виплачються в розмір 85% від призначеного розміру пенсії
Після звільнення з роботи виплата пенсії поновлюється та виплачуються у розмірі 100 відсотків.

До відома населення району!

В Донецькій області на базі комунального підприємства Регіональна телерадіокомпанія «Регіон - Донбас» виходить обласний тижневик «Вісті Донбасу», який всебічно інформує своїх читачів про головні події, що відбувається в регіоні, знайомить широку громадськість із прийнятими офіційними документами облдержадміністрації, забезпечує комунікацію влади та населення.З метою широкого інформування мешканців населених пунктів області, підконтрольних українській владі, про головні події в регіоні та про заходи, , що вживаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування задля соціально - економічного розвитку, пропонується мешканцям Добропільського району оформити передплату обласного тижневика на II півріччя 2016 року.

Передплатний індекс обласного тижневика «Вісті Донбасу» 99836.
Вартість передплати на газету «Вісті Донбасу» становить:
На 6 місяців - 103, 94 грн.
На 5 місяців : 87, 05 грн.
На 4 місяці - 67, 56 грн.
На 3 місяці - 52, 82 грн.
Оформлення передплати здійснюється в усіх відділеннях поштового зв’язку Донецької дирекції УДППЗ «Укрпошта».
З питань оформлення передплатних документів Ви можете звертатися безпосередньо до редакції обласного тижневика «Вісті Донбасу» за телефоном: (050) 984-43-87.


Управління Держпродспоживслужби в Добропільському районі повідомляє наступну інформацію:

При управлінні Держпродспоживслужби в Донецькій області створено управління захисту споживачів. Консультації мешканцям Донецької області з питань захисту споживачів надаються за телефонними номерами: 099-151-64-06, 063-543-16-72, 067-795-84-24;

Про реалізацію Програми малих грантів для молодіДонецька обладміністрація  інформує,  що  дитячий  фонд  ООН ЮНІСЕФ  в  Україні реалізує  Програму  малих  грантів  для  активної  молоді.  У  Донецькій  області презентація  молодіжних  клубів  ЮНІСЕФ  Україна та  програми  малих  грантів відбулися у містах  Слов’янськ та Святогірськ.  Проект дозволить  молоді  у віці від  14 до  25  років втілювати свої ідеї у рамках проекту під лозунгом «МАЄШ
ІДЕЮ?  ЗРОБИ  її  РЕАЛЬНІСТЮ!»  і  отримати  кошти  для  реалізації  своїх пропозицій до  15 тис. гри.
Додаткова  інформація  на  сайті  http://www.unicef.org/ukraine/ukr.
Проект  звертає  особливу  увагу,  що  в  Україні  наразі  реалізується  проект «Сприяння  соціальній  згуртованості  та  інтеграції  внутрішньо  переміщених осіб  на  сході  України»  за  фінансової  підтримки  Уряду  Німеччини,  що надається  через  Банк  розвитку  KfW,  у  п’яти  областях  України  (Донецькій, Луганській,  Дніпровській,  Харківській  і  Запорізькій).  Одним  із  компонентів цієї ініціативи  є підтримка,  яку ЮНІСЕФ  надає громадським  центрам захисту та молодіжним клубам для зміцнення місцевих громад та активного залучення молоді  до  визначення  їхнього  майбутнього.  Усього  для  реалізації  малих грантів,  що  будуть  виконуватися  молодими  людьми  віком  буде  виділено 250 тис. дол. США.   

Відомості про матеріально - технічну базу бібліотек Добропільської районної ЦБС

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території з метою зміни цільового призначення , та отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки, із земель сільськогосподарського призначення (запас) на території Ганнівської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

Про  опадаткування доходів громадянами, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції 

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території під розміщення кар’єру по видобуванню вогнетривких та тугоплавких глин ділянки № 4 Вільного родовища на території Октябрської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»


ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території з метою зміни цільового призначення , та отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки, із земель сільськогосподарського призначення (запас) на території Ганнівської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Золотоколодязької сільської ради 

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, із земель сільськогосподарського призначення (запас) на території Світлівської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»


                                             Український Пакт заради молоді-2020
                                                         Наше бачення
Українські компанії дедалі більше відчувають потребу у молоді із потрібними навичками, незважаючи на те, що Україна володіє значним невикористаним потенціалом людських ресурсів. За даними Державної служби статистики України рівень безробіття серед населення віком 15-24 роки складає 23,1% (2014 рік). Стрімко зростає кількість молодих людей, які виїжджають на навчання та роботу за кордон. Україна втрачає людський капітал. Окрім цього, велика кількість молоді з числа внутрішньо переміщених осіб також потребує працевлаштування. Всі ці факти підтверджують, що бізнес-спільнота та сфера освіти спільно мають відігравати активну роль у вирішенні проблеми освіти і працевлаштування молодих людей. Саме це має за мету Український Пакт заради молоді.
Наш заклик до дій та зобов’язання
Ми, підписанти Українського Пакту заради молоді, закликаємо інші компанії, молодіжні організації, постачальників освітніх та навчальних послуг, послуг працевлаштування приєднатися і розвивати/зміцнювати співробітництво з метою якісної освіти та працевлаштування молоді.
Ми зобов’язуємось до 2020 року:
1. Сприяти створенню мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором. З цією метою:
- спільно з Міністерством освіти та науки України, Міністерством молоді та спорту України розробимо Національний план дій для співробітництва бізнесу та освітнього сектору;
- сприятимемо обміну кращими практиками співробітництва бізнесу та освітніх закладів, щоб надихати інших;
- оцінюватимемо та звітуватимемо щодо впливу наших активностей.
2. Забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді. З цією метою:
- пропонуємо більш високоякісне стажування, робочі місця початкового рівня для молоді;
- прогнозуватимемо потребу в знаннях та навичках, у тому числі, цифрових, підприємницьких, з фінансової грамотності тощо.
Для функціонування Українського Пакту заради молоді та з метою виконання поставлених зобов’язань буде створено експертну раду. Результати Українського Пакту заради молоді будуть представлені на щорічних Національних форумах «Бізнес та університети», а також на 1-му Європейському бізнес-освітньому саміті наприкінці 2017 року. Приєднуйтесь до Пакту! Ми закликаємо бізнес та постачальників освітніх та навчальних послуг приєднуватись до Українського Пакту заради молоді для посилення його завдань та результатів.
Це допоможе запропонувати молодим українцям можливість розвивати свої знання та здібності в Україні задля їх професійного та соціального майбутнього та майбутнього країни.
За детальнішою інформацією звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації:
               м.Добропілля, вул. Московська, 1, каб.17 та за телефоном 2-81-60. 

Звернення з нагоди Дня-охорони праці  


ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території Октябрського родовища на території Октябрської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»
                                                     
ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території під розміщення кар’єру по видобуванню вогнетривких та тугоплавких глин ділянки № 4 Вільного родовища на території Октябрської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»
                                                           
ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, із земель сільськогосподарського призначення (запас) на території Світлівської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

Добропільське ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» повідомляє про те, що з 01.04.2016 буде змінено режим роботи підприємства!!!

План заходів до Дня сміху на території Добропільського району

Конкурс на заміщення вакантних посад

ОГОЛОШЕННЯ про проведення співбесіди

Добропільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує всіх бажаючих взяти участь в ХІ благодійній акції  «Від серця до серця».
       
Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території під розміщення кар’єру по видобуванню вогнетривких та тугоплавких глин Розівської ділянки Кучерів’ярського родовища на території Октябрської об’єднаної територіальної громади за межами населених пунктів»

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування обслуговування будівлі складу на території Золотоколодязької сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

 Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування обслуговування майстерні-гаражу на території Добропільської сільської ради за межами населених пунктів»

  Увага для тих хто бажає безкоштовно продовжити освіту!


Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє:
у зв’язку із перейменуванням органу у філії – Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» (МФО 335106, код ЄДРПОУ 09334702) з 02.03.2016 р. відкриті нові поточні рахунки, а саме:
№256033012071 – для акумуляції збору на обов’язкове державне пенсійне страхування (відшкодування пільгових пенсій);
№256033122071 – для акумуляції страхових внесків від підприємств, організацій і установ (4%, 32%, 42%);
№256023132071 – для акумуляції страхових внесків від застрахованих осіб (1% - 5%).
Управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації повідомляє про скасування конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийому громадян (оголошення в міськрайонній газеті «Новий шлях» № 8 від 25.02.2016) у зв’язку зі зміною структури управління відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 16 лютого 2016 року № 42 «Про упорядкування структури районної державної адміністрації».

Оздоровлення дітей у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» протягом 2016 року 

Благодарим за оказанную помощь 

До уваги багатодітних сімей!


«Каритас Украины» открывает новый проект «Поддержка предпринимателей из числа внутренне перемещенных лиц»


ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ВЕТЕРАНІВ АТО! 

До уваги майбутнім студентам! 20 лютого 2016 року у м. Ірпінь відбудеться «День відкритих дверей»

З нагоди відзначення 27-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану 15 лютого 2016 року в районі відбудуться наступні заходи:

Увага до сільських бібліотек надійшли нові дитячі книги!!!

Четвертий національний конкурс "Благодійна Україна" 

ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування обслуговування будівлі складу на території Золотоколодязької сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

Шукати в на сайті