Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

Відомі аграрії Добропільщини
СТОВ «Торецьке» в Добропільському районі – господарство, про яке багато хто чув, і не раз.
         В кабінеті керівника сільгосппідприємства -  депутата районної ради VII скликання Голованьова Володимира Миколайовича багато подяк та грамот за призові місця, які господарство посідає за підсумками року.
         З року в рік в СТОВ «Торецьке» проводиться клопітка робота по удосконаленню структури посівних площ, впровадженню новітніх технологій та  нових сільськогосподарських культур, вирощування яких суттєво покращує фінансове становище господарства.
          Другий рік поспіль в господарстві буде вирощуватись така цінна ефіроолійна культура, як коріандр. Підприємство закупило достатню кількість мінеральних добрив і на початку лютого провело підживлення озимих культур по мерзло – талому грунту на 100% площ, що дає надію на отримання гарного врожаю.
         Поля в СТОВ «Торецьке» доглянуті, бо вноситься необхідний комплекс препаратів проти хвороб, шкідників і бурянів.
         Гарному кінцевому результату сприяє і якісний насінневий матеріал від кращих виробників, причому це насіння еліти і першої репродукції.
         За останні роки в господарстві значно оновився машинно – тракторний парк.
         Сільськогосподарське підприємство не має жодних проблем із кадрами: в колективі працює чимало молоді, а це ознака того, що господарство має перспективу, має майбутнє.
         Досвід сільгосппідприємства СТОВ «Торецьке»  та його керівника є прикладом того, як треба відноситись і до землі, і до вирішення актуальних питань розвитку місцевої громади, адже щороку на соціальну підтримку села підприємство виділяє значні кошти.
         Керівник цього підприємства користується заслуженим авторитетом у громади. Людяність, порядність, відповідальність сповна властиві  Голованьову Володимиру Миколайовичу. Він постійно веде роботу з пошуку нових каналів реалізації сільськогосподарської продукції, налагодження бізнес – контактів, створення умов для інформаційного обліку та поліпшення інвестиційно – інноваційного клімату в регіоні.
         За пропозиціями аграріїв, Володимир Миколайович в січні поточного року очолив Аграрний Союз України в Донецькій області. Побажаємо йому ефективної праці на цій відповідальній посаді разом із своїми колегами – однодумцями.

Свята любов до рідної землі.
Щаслива він людина – Федір Паскал. Багатий щедрим серцем і доброю усмішкою, двома синами, трьома онуками і однією онучкою. Безмежно закоханий у наш Добропільський край, одвічну хліборобську ниву, Федір Васильович належить до плеяди працелюбних, відданих своїй професії людей.Все його життя – трудовий шлях як чисте, без жодного бур’яну, поле. А він його плекав не рік, не  два, а 53 роки, з них 43 – на  Доброму полі.Агрономом–насіннєвиком та головним агрономом радгоспу «Добропільський» - з 1966 по 2002 рік. Найцікавішим, найуспішнішим періодом своєї роботи він вважає саме ці роки. За високі досягнення Федір Васильович був нагороджений Орденом Трудового Червоного Прапора.

Останні 10 років трудової діяльності очолював ТОВ «Добропільське сортонасінницьке підприємство». Це за роки його керівництва господарство більше уваги почало приділяти  виробництву насіння ярих і озимих культур високих посівних ТОВ «Добропільське сортонасінницьке підприємство» і сьогодні - єдине господарство, яке має паспорт–патент на право виробництва та реалізації насіння. Тут впроваджуються прогресивні технології обробітку землі, не лякаються новацій. Як і за часи керівництва Федора Васильовича, так і на теперішній час в ТОВ «Добропільське сортонасінницьке підприємство» висока культура землеробства, землі не дають «гуляти», з любов’ю і навіть з якимось фанатизмом роблять хлібороби свою одвічну справу – вирощують хліб, незважаючи ні на які перешкоди.
 Й справді геройська біографія відданої своїй справі людини! Доброта, відповідальність, сумлінність проявились в ньому людині. Він не може працювати інакше, за  яку б справу не брався, корінням тримається за землю. Шановний Федір Васильович! Ви так любите землю і людей, які на ній працюють, що вона не може Вам не віддячити! Тож нехай ця віддяка додає Вам сил і енергії, дасть наснагу. І напередодні Вашого дня народження ми хочемо побажати Вам сімейного затишку, здоров’я, щастя і добробуту! 
                                                                               Син землі- Соловйов Микола Харлампійович!
Біографія героя цього нарису – цілком звичайна для його покоління. Народився Микола у простій селянській родині, де діти завжди спішили допомагати своїм батькам, тому й знали, як заробляти на хліб. Мабуть від батька син і перейняв любов до землі, любов до людей. Після закінчення Шилівської  семирічної школи Микола розпочав свою трудову діяльність в Добропільському краї. Простий сільський хлопець виріс з рядового механізатора до одного з кращих керівників сільськогосподарських підприємств, яке очолював більше 17 років – це колгосп «Червоний Партизан». Його трудова діяльність  відзначена високими нагородами: двома орденами Трудового Червоного Прапора, званням Заслуженого працівника сільського господарства України, почесною відзнакою Добропільської районної ради «За заслуги», присвоєнням Миколі Харлампійовичу звання Почесного громадянина Добропільського району.
Поруч із ним завжди його дружина Любов Григорівна. При його зайнятості, вона створювала домашній затишок і виховала двох чудових дітей, які вже дорослі.  Син Микола і донька Ірина продовжують справу батька у фермерському господарстві. Троє онуків – Андрій, Елла, Єгор – пишаються своїм дідом. З нагоди дня народження шановний Микола Харлампійовичу,  прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на многії роки!!!

Ювілей – це на просто свято,
Це здобутки всіх років в житті,
То нехай їх ще буде багато,
Щоб здійснились задуми усі.
Щастя хай щомиті сприяє
Мати успіх, достаток, добро,
Серце радість й любов зігріває,
Друзі й рідні дарують тепло!

Шукати в на сайті