Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 1 червня 2017 р.

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено з ініціативи Міжнародної демократичної федерації жінок ще в 1950 році.  ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини одним із пріоритетів у своїй діяльності.
До цієї дати в бібліотеках району організовано заходи: день дитячих розваг «Свято всіх малят» (Центральна бібліотека), дитячий розважальний конкурс «Хай щастю дитини не буде кінця» (Золотоколодязька бібліотека), поетичне свято «Свято дитинства» (Вірівська бібліотека), свято «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» (Новодонбаська, Шевченківська бібліотеки), конкурсно-розважальна програма «Щасливе дитинство» (Завидокудашевська сільська бібліотека і будинок культури), дитячій розважальний конкурс «Щаслива пора дитинства!» (Шилівська бібліотека) та інші.
Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. 

Шукати в на сайті