Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 6 червня 2017 р.

Інформують аграрії району

В районі тривають роботи з інтегрованого захисту посівів від бур’янів, шкідників та хвороб. Озимі культури оброблені на площі 15567 га, грунтові гербіциди внесені під соняшник на площі 5611 га. Посіви кукурудзи оброблені страховими гербіцидами на площі 1338 га, соняшник - на площі 3459 га.
Сільгосппідприємства ведуть роботи по міжрядному обробітну просапних культур. Станом на 6 червня 2017 року міжрядний обробіток соняшнику проведено на площі 3706 га, кукурудзи – на площі 950 га.
Крім того, господарства району ведуть боротьбу зі шкідниками і хворобами зернових культур. Посіви оброблені на площі 3,8 тис. га. Ведеться моніторинг наявності пально-мастильних матеріалів та підготовки техніки до весняно-польових робіт в підприємствах району.  До господарств району доведено інформацію, що проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», з метою залучення зовнішніх інвестицій або кредитних ресурсів для розвитку сільськогосподарських товаровиробників Донецької області, проводиться робота по формуванню переліку суб'єктів підприємницької діяльності в сфері агропромислового комплексу, які мають плани розвитку та потребу в залученні коштів для їх реалізації. 
Також направлено перелік програм ЄС, які працюють в Україні щодо опрацювання на предмет доцільності участі у цих програмах. Компанія MLS group (Marketing and Legal Solution, м. Запоріжжя) на замовлення Компанії Кімонікс Інтернешнл інк. у межах проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), контракт з USAID № ОАА-І-12-00027 проводить 7 червня 2017 року Дослідження аграрного ринку в трьох сільгосппідприємствах нашого району: ТОВ «Перспектива», ПАТ «ім.Т.Г. Шевченка», ТОВ «Дакс».

Шукати в на сайті