Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 5 грудня 2017 р.

Акція «16 днів проти насильства»

Сьогодні спеціалістами Мобільної бригади, центром соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді проведено тренінгове заняття «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!» для учнів 9 -10 класів Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ступеню.
Мета тренінгу: допомагати учням засвоїти критичне ставлення до поведінки людей, ознайомити учнів з основними правовими документами, що захищають дітей від насильства та дати поняття про фізичне і психологічне насильство.

Учні дізнались про міфи домашнього насильства та поширені хибні уявлення , які заважають попередженню і подоланню насильства.
Всі учасники тренінгу отримали буклети з відповідною інформацією.

 Джерело: сайт Добропільської районної ради

Шукати в на сайті