Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 2 січня 2018 р.

Справжні вчинки напередодні Різдва Христового.

Напередодні Різдва Христового хочеться від щирого серця привітати зі святом колектив ПАТ «Веско», який очолює Євгеній Цимарман. Згідно соціального контракту було виділено 5 тис. грн. для придбання зимового одягу для 6 дітей з багатодітних сімей, 5 з яких в 2018 році підуть до школи. 
Сприяння у вирішенні цього питання надали: голова Добропільської райдержадміністрації Дмитро Кірносов, заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій, голова громадської організації «Добре Поле» Любов Марченко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Родіонова.
Раділи і діти, і батьки.                                                                                 Вихованці ДНЗ «Оленка» ( с.Новий Донбас).
Парфенова Христина
 Гріченко Тамара.

Вихованці ДНЗ «Світлячок» с.Шилівка.

Сафарова Каріна та Сафаров Ярослав.
Вихованці ДНЗ «Калинка» (с.Завидо – Кудашеве).
                                                             Курасов Кирило та Байрамова Дар’я.

Хай не міліє джерело добрих справ наших благодійників на Добропільщині у 2018 році.

Шукати в на сайті