Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 1 грудня 2017 р.

Районний конкурс «Дитинство співає»

Оклики «БРАВО!!!» сьогодні лунали після кожної пісні. І артисти на сцену виходили незвичайні.
На районний конкурс «Дитинство співає», в рамках фестивалю дитячої творчості «ДИВОСВІТ», зібралися вихованці дошкільних закладів освіти району. У конкурсі взяли участь 22 учасники.

Щорічно на початку зими відділ освіти Добропільської райдержадміністрації проводить конкурс «Дитинство співає» в рамках фестивалю дитячої творчості серед дітей дошкільного віку «Дивосвіт». Цей рік не став виключенням, і 1 грудня в ДНЗ №3 « Казка» Добропільської сільської ради відбувся конкурс маленьких вокалістів.    В чарівно прикрашеному музичному залі ДЗО «Казка» панувала атмосфера казковості і свята. 22 маленьких співаки з 13 дошкільних закладів району і Шахівської територіальної громади змагалися з артистизму і вокалу. Працівники дошкільного закладу підготували яскраву розважальну програму. Малюків вітали та супроводжували казкові персонажі Мавпенятко            (Кулікова Ірина) та Дракоша (Катерина Кузьміна). Музичний супровід здійснювали музичний керівник закладу Людмила Зима – Корчомкина і працівник БК с.Добропілля Сергій Корчомкин, вела конкурсну програму в.о. завідувача ДНЗ «Казка» Владико О.В.       
Гостями свята були голова Добропільської районної ради Бєлянкіна Т.М., Наровілова Л.В.- голова районної жіночої організації , батьки,дідусі і бабусі.
     Оцінювали конкурсантів :
     Лілія Паращук - психолог відділу освіти Добропільської РДА , координатор районної програми «Надія Донеччини»
     Ольга Ліснюк – методист дошкільної освіти РМК відділу освіти,організатор фестивалю дитячої творчості « Дивосвіт» .
    Павлова Ганна Іванівна – Добропільський сільський голова 
    Членам журі було дуже складно визначитися з переможцями серед розмаїття талановитих діточок.Але конкурс є корнкурс!
1 місце - дует Лінкіна Анастасія, Мауль Дмитро – ДЗО « Дзвіночок», Святогорівська с/р;
1 місце - Соболь Дарья - ДНЗ « Тополька», Шахівська ОТГ;
2 місце - Сафарова Каріна - ДЗО « Світлячок», Шилівська с/р;
2 місце – тріо Лимкач Дарина, Антипенко Кіра, Костюченко Кирило- ДЗО №22 « Калинка», Криворізька с/р;
3 місце - Альошина Єлизавета - ДЗО № 14 «Голубок», Світлівська с/р;
3 місце - дует Білоцерковець Ксенія, Жук Крістіна - ДЗО №3 «Казка», Добропільська с/р. 
   І переможці, і учасники конкурсу отримали чудові подарунки від постійного спонсора фестивалю ПрАТ «Глини Донбасу» за участю ГО « Добре поле».

Шукати в на сайті