Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 7 грудня 2017 р.

ЧЕРГОВІ ПРИДБАННЯ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО «КУРКУЛЯ»

Один з переможців конкурсного відбору «Український донецький куркуль» Столяренко Олександр Євгенійович, керівник ФГ «Марія 2014» отримав всю суму фінансової підтримки у розмірі 500 тис. грн. На отримані кошти було закуплено сільськогосподарську техніку для вирощування технічних культур, ячменю та озимої пшениці.
Як повідомлялося раніше на 149,9 тис. грн. було закуплено борону дискову причіпну (БДП-3200-03 ПАК тр.к.). На кошти, які надійшли другим траншом придбано культиватор Харвест 560 (КРНВ 5,6-04) просапн. з добривами (100 тис. грн.) та обприскувач ОПК 2000-18 «ОДІССЕЙ» (базова) №0919-1 7 (254 тис. грн. та 4 тис. грн. – особисті кошти).
Дуже добре, що в районі є небайдужі та активні мешканці, які зацікавлені у розвитку села. Запрошуємо всіх бажаючих брати приклад з таких підприємців!
Висловлюємо щиру подяку голові Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівському Павлу Івановичу за ініціативу впровадження програми «Український донецький куркуль», що сприятиме розвитку малого бізнесу в Добропільському районі.

Шукати в на сайті