Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

Про Добропільщину

 
Відліком історії Добропільського району вважається день, коли Президія ЦВК УРСР прийняла постанову про розукрупнення Постишевського (тепер - Красноармійського) району – 13 лютого 1935 року. Саме в цей день в Україні з’явився новий район з центром у селі Добропіллі. До його складу увійшло 16 сільських рад. В1959 році до складу Добропільського району облвиконком передав Благодатненську та Золотоколодязьку сільради Андріївського району. В 1975 році в межах району утворено Світлівську сільраду, а в 1986 році за рахунок розукрупнення Новоторецької та Октябрської сільських рад утворено Никанорівську сільраду. Зараз Добропільський район – це 10 сільських і 1 селищна ради, які об’єднують 62 населених пункти. Добропільський район межує на півночі з Олександрівським, на північному сході – зі Слов’янським, а на заході – з Межівським районом Дніпропетровської області. Населення району на 01.07.2015 налічує 16,2 тисяч, з яких приблизно половина працездатних. Близько 3,4 тисячі дітей, майже 6 тисяч пенсіонерів. Добропільський район – сільськогосподарський. Він багатий родючими чорноземними ґрунтами, більша частина яких розорана і обробляється для вирощування, в першу чергу, зернових культур (ячмінь, пшениця, овес, кукурудза, просо), соняшника та овочів.
   На території району сільськогосподарську діяльність ведуть 15 сільгосппідприємств та 89 фермерських господарств. Земельний фонд району в 2010 році становить 56,0 тис. гектарів, із них сільськогосподарські угіддя складають 55,3 тис. га. У складі сільськогосподарських угідь рілля займає 90,4% ( 50,0 тис. га), сіножаті і пасовища – 9,4% ( 5,2 тис. га), багаторічні насадження – 0,2% (0,1 тис. га). Сільськогосподарські підприємства обробляють 42,0 тис га або 84% від загальної площі ріллі, а фермерські господарства – 8,0 тис. га або 16%. Тобто 1 фермерське господарство обробляє в середньому 899 га, сільгосппідприємство – 2799 га землі. У структурі сільського господарства району розвиваються рослинництво і тваринництво. В останні роки домінує рослинництво, на його частку припадає 94% усієї сільськогосподарської продукції. Основними галузями рослинництва в районі є вирощування зернових, технічних та овочевих культур, а тваринництва – скотарство та свинарство.

Шукати в на сайті