Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

Оголошення


Ситуація на ринку праці за січень - жовтень 2017 року

 

Протягом січня - жовтня  2017 року до Добропільського міського центру зайнятості для укомплектування були наявні 889  вакансій, у тому числі: для робітників – 575, для службовців – 180 та 134 – для осіб, які не мають спеціальної підготовки.

Упродовж  січня - жовтня   2017 року соціальними послугами з працевлаштування служби зайнятості скористалися 1173 безробітні мешканці міста  та  району, у тому числі 520 – молодь у віці до  35 років (44,9%),  476 -  особи з числа безробітних, які мали додаткові гарантії щодо сприяння працевлаштуванню.
Основні зусилля  центру зайнятості  спрямовані на реалізацію заходів активної політики зайнятості, розширення спектра та  підвищення якості надання соціальних послуг.
За січень - жовтень  2017 року за сприянням Добропільського міського  центру  зайнятості були працевлаштовано  683  особи (рівень працевлаштування  становить  41,2%),  у тому числі безробітні – 511 осіб,  молодь у віці до 35 років з числа безробітних – 215 осіб  (42,1% від загальної кількості працевлаштованих), 179 безробітних  осіб з числа тих, які мали додаткові гарантії,  працевлаштовані   за    сприянням     служби зайнятості (35%). Дві особи отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Протягом  січня - жовтня  2017 року  у громадських та роботах  тимчасового характеру  взяли участь 455 осіб (громадські роботи – 142 особи).
За направленням служби зайнятості  професійне навчання  проходили 311 безробітних. Рівень охоплення професійним навчанням складає 26,5%.
Створення нових робочих місць, є одним з ключових факторів економічного розвитку міста та району. Законом України «Про зайнятість населення» передбачено надання роботодавцям багатьох пільг: у роботодавців, які створюють нові робочі місця, з'явилася можливість отримати компенсації зі сплати єдиного соціального внеску,  23 роботодавця, які працевлаштували 51 безробітного,  у звітному періоді скористалися цією пільгою.
Добропільським міським центром зайнятості організовано і проводиться надання безоплатних консультаційних послуг з питань організації та провадження підприємницької діяльності з залученням працівників органів державної влади.  Протягом звітного періоду надано  24  консультації.
Протягом звітного періоду 1 особа отримала ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.
            У січні - жовтні 2017 року на обліку в  центрі зайнятості, як безробітні,  перебували 110 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО),  62 особи мали право на отримання допомоги по безробіттю. Працевлаштовано 44  особи, 20 осіб проходили профнавчання, працевлаштовані після закінчення навчання 18 осіб, 22 особи брали участь у тимчасових роботах. Станом на 1 листопада 2017 р. на обліку перебуває 23 особи з числа ВПО.
Станом на 1 листопада 2017 року на обліку в центрі зайнятості перебуває  253 безробітніх громадянина. Серед них 175 осіб складають жінки; 78 осіб – чоловіки; 93 особи – молодь; 125 – особи,  які    належать до соціально вразливих категорій населення. Із загальної чисельності безробітних 45 осіб проживають у сільській місцевості (208 – у місті).
         Велика увага приділяється профорієнтаційній роботі з випускниками шкіл, які стоять перед вибором професійної діяльності. Протягом  січня - жовтня 2017 року проведені  «Уроки вибору професії» з  використанням профорієнтаційного  терміналу - 10 заходів, в яких прийняли участь 279 учнів, без використання профорієнтаційного  терміналу - 8 заходів, в якому прийняли участь 158 учнів; 4 заходи «День відкритих дверей центру зайнятості» для учнів загальноосвітніх шкіл, взяли участь 89 осіб; один профінформаційний груповий захід, в тому числі для молоді, взяли участь 40 осіб; 2 професіографічні екскурсії, були присутні 28 учнів,  2 профінформаційних семінари для батьків майбутніх випускників, взяли участь 84 особи. Проведені 2 виїзні акції у школу та шкільний табір з використанням мобільного центру профорієнтації, взяли участь 66 осіб молодшого шкільного віку.
В жовтні відбувся ярмарок професій та послуг служби зайнятості для учнівської молоді, взяли участь 356 осіб та 10 навчальних закладів області.
         Діяльність служби зайнятості і в подальшому зорієнтована на надання адресних послуг безробітним  громадянам, забезпечення   роботодавців кваліфікованими працівниками, підвищення   конкурентоспроможності населення.


ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для відпрацювання кар’єра №6 ділянки Західний фланг Андріївського родовища вогнетривких глин на території Золотоколодязької сільської ради Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів»


Ситуація на ринку праці за січень - серпень 2017 року

Протягом січня - серпня 2017 року до Добропільського міського центру зайнятості для укомплектування були наявні 678 вакансій, у тому числі: для робітників – 419, для службовців – 142 та 117 – для осіб, які не мають спеціальної підготовки.
Упродовж січня - серпня 2017 року соціальними послугами з працевлаштування служби зайнятості скористалися 991 безробітний мешканець міста та району, у тому числі 445 – молодь у віці до 35 років (44,9%), 393 - особи з числа безробітних, які мали додаткові гарантії щодо сприяння працевлаштуванню.
Основні зусилля центру зайнятості спрямовані на реалізацію заходів активної політики зайнятості, розширення спектра та підвищення якості надання соціальних послуг.
За січень - серпень 2017 року за сприянням Добропільського міського центру зайнятості були працевлаштовано 521 особу (рівень працевлаштування становить 37,3%), у тому числі безробітні – 379 осіб, молодь у віці до 35 років з числа безробітних – 175 осіб (46,2% від загальної кількості працевлаштованих), 126 безробітних осіб з числа тих, які мали додаткові гарантії, працевлаштовані за сприянням служби зайнятості (33,2%).
Протягом січня - серпня 2017 року у громадських та роботах тимчасового характеру взяли участь 367 осіб (громадські роботи – 112 осіб).
За направленням служби зайнятості професійне навчання проходили 225 безробітних. Рівень охоплення професійним навчанням складає 22,7%.
Створення нових робочих місць, є одним з ключових факторів економічного розвитку міста та району. Законом України «Про зайнятість населення» передбачено надання роботодавцям багатьох пільг: у роботодавців, які створюють нові робочі місця, з'явилася можливість отримати компенсації зі сплати єдиного соціального внеску, 23 роботодавця, які працевлаштували 50 безробітних, у звітному періоді скористалися цією пільгою.
Добропільським міським центром зайнятості організовано і проводиться надання безоплатних консультаційних послуг з питань організації та провадження підприємницької діяльності з залученням працівників органів державної влади. Протягом звітного періоду надано 21 консультацію.
Протягом звітного періоду 1 особа отримала ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.
У січні - серпні 2017 року на обліку в центрі зайнятості, як безробітні, перебувала 91 особа з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО), 49 осіб мали право на отримання допомоги по безробіттю. Працевлаштовано 34 особи, 18 осіб проходили профнавчання, працевлаштовані після закінчення навчання 16 осіб, 20 осіб брали участь у тимчасових роботах. Станом на 1 вересня 2017 р. на обліку перебуває 23 особи з числа ВПО.
Станом на 1 вересня 2017 року на обліку в центрі зайнятості перебуває 277 безробітних громадян. Серед них 193 особи складають жінки; 84 особи – чоловіки; 92 особи – молодь; 132 – особи, які належать до соціально вразливих категорій населення. Із загальної чисельності безробітних 72 особи проживають у сільській місцевості (205 – у місті).
Велика увага приділяється профорієнтаційній роботі з випускниками шкіл, які стоять перед вибором професійної діяльності. Протягом січня - серпня 2017 року проведені «Уроки вибору професії» з використанням профорієнтаційного терміналу - 10 заходів, в яких прийняли участь 279 учнів, без використання профорієнтаційного терміналу - 7 заходів, в якому прийняли участь 151 учень; 3 заходи «День відкритих дверей центру зайнятості» для учнів загальноосвітніх шкіл, взяли участь 69 осіб; один профінформаційний груповий захід, в тому числі для молоді, взяли участь 40 осіб; 2 професіографічні екскурсії, були присутні 28 учнів, 2 профінформаційних семінари для батьків майбутніх випускників, взяли участь 84 особи. Проведені 2 виїзні акції у школу та шкільний табір з використанням мобільного центру профорієнтації, взяли участь 66 осіб молодшого шкільного віку.
Діяльність служби зайнятості і в подальшому зорієнтована на надання адресних послуг безробітним громадянам, забезпечення роботодавців кваліфікованими працівниками, підвищення конкурентоспроможності населення.

КОНКУРС "КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ" 2017 року
З метою стимулювання процесів збору, відзначення й поширення кращих практик та ініціатив органів місцевого самоврядування Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі – Мінрегіон) у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошено прийом заявок на Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2017 року, який буде проводитися для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування, що були реалізовані у період 2015-2016 років. Його переможці візьмуть участь в ознайомчому візиті в одну з країн – членів Ради Європи.
Тематики Конкурсу 2017 року:
1. Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.
2. Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.
3. Співробітництво територіальних громад.
Для участі у Конкурсі потрібно до 30 вересня 2017 року заповнити заявку (в додатку) та надіслати її електронною поштою на адресу: Best.Practice.Ukraine@coe.int
Іформація про Конкурс розміщено на офіційному сайті Мінрегіону в розділі «Розвиток місцевого самоврядування» (Головна – Напрямки діяльності – Регіональний розвиток – Розвиток місцевого самоврядування – Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»).

\\
                                                                              ЗАЯВКА
                    учасника конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році
[1]

І. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ:


1. Назва органу місцевого самоврядування(далі – ОМС): ______________________________________________________________________

2. Район/Область: ______________________________________________________________________

3. Повна поштова адреса ОМС: (назва вулиці, номер будинку, назва населеного пункту, назва району, області; поштовий індекс):
_______________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________________________________

4. Телефон (з кодом міжміського зв’язку):_____________; Факс:________________

5.Адреса електронної пошти ОМС:
_______________________________________________________________________

6. Офіційний сайт ОМС:
 _______________________________________________________________________

7. Кількість населення (тисяч жителів): _____________________________________

8.ПІБ керівника ОМС (повністю):
______________________________________________________________________

9. Автор практики[2] (особа, яка є безпосереднім автором практики та зможе бути учасником заходів, пов’язаних з поширенням/передачею здобутого практичного досвіду): ПІБ, посада, тел./факс, поштова адреса,персональна адреса електронної пошти, номер моб.тел.):
______________________________________________________________________________________________________________________________________________

10. Контактна особа, відповідальна за оформлення заявки та надання інформації щодо практики (автор практики, або інша особа, яка може у разі потреби надати будь-яку інформацію щодо практики: ПІБ, посада, тел./факс, персональна адреса, адреса електронної пошти, номер моб.тел.):

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

11. З яких джерел ви дізнались про Конкурс?

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

12. Тематика заявки (оберіть одну з тем Конкурсу, позначивши її в дужкахзнаком «+»):

( ) Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.

( ) Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.

( ) Співробітництво територіальних громад.


УВАГА! Заявку має бути створено та надіслано виключно у форматі Microsoft Word
до 30 вересня 2017 року електронною поштою на адресу: Best.Practice.Ukraine@coe.int

Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника, у якому підтверджується достовірність та точність викладеної у заявці інформації. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою (одним електронним листом).

Частина І заявки «Інформація про орган місцевого самоврядування» має містити повну інформацію за кожним пунктом. Задля забезпечення ефективної комунікації у заявці слід подати повну інформацію про автора кращої практики.

Частина ІІ заявки «Опис практики» не має за своїм обсягом перевищувати 3-х аркушів формату А4 (шрифт TimesNew Roman 12, інтервал одинарний).

Електронна примірна форма заявки доступна на сайтах: minregion.gov.ua, slg-coe.org.ua, uaror.org.ua, auc.org.ua, vassr.org та інших.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. (044) 303-99-16 (внутрішні – 112; 113; 114; 119); (044) 590-47-76.

[1] Під практикою у рамках конкурсу розуміється фактична діяльність органу місцевого самоврядування у період з 2015 до 2016 року, під час впровадження якої отримано позитивні результати.
[2]Автор – не обов’язково посадова особа місцевого самоврядування. Це може бути представник установи, організації.

Контактні особи Мінрегіону із зазначених питань: Яровенко Наталія Петрівна (044-590-47-76), Арсенюк Тетяна Андріївна (044-590-47-81), Базарна Ольга Вікторівна (097-210-50-20, o.v.bazarna@i.ua).

Чекають пропозицій від аграріїв
Відбулося друге засідання Робочої групи щодо питань аграрної торгівлі між Україною та ЄС у рамках Угоди про вільну торгівлю. Для поліпшення стану аграрного сектору України основною темою для обговорення стало визначення чинників Угоди, що заважають українським підприємствам рухатися на ринок ЄС, і які, завдяки німецькому державному проекту ”AgritradeUkraine”, можуть бути відкориговані.
У зв’язку з цим, ТПП України наразі вивчає думку аграріїв України та приймає до 31 серпня 2017 року пропозиції з вдосконалення Угоди про вільну торгівлю щодо виходу аграрних компаній України на ринки Європи.
З пропозиціями звертатися до Центру експорту Донецької ТПП (електронна адреса: t.maktpp@gmail.com).
Контактна особа: Дмитриченко Таміла (099-94-56-403).

Ситуація на ринку праці за І півріччя 2017 року                                                     

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки для будівництва зерноскладів та вагової на території Криворізької сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

Ситуація на ринку праці за січень – травень 2017 року

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території виробничої потужності родовища «Победа»  на території Золотоколодязької та Шахівської сільських рад Добропільського району за межами населених пунктів»

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території б’єктів виробничої потужності Володимирського  родовища   на території Шахівської  сільської ради Добропільського району Донецької області  за межами населених пунктів»

До уваги випускників вищих навчальних закладів!
З метою добору кваліфікованих фахівців, залучення на державну службу здібних випускників вищих навчальних закладів Добропільська райдержадміністрація запрошує осіб, які здобувають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр» архітектурно-будівельної галузі для подальшого працевлаштування до Добропільської райдержадміністрації відповідно до Закону України «Про державну службу».
В райдержадміністрації планується введення додаткової штатної одиниці з організації роботи щодо планування, забудови, прогнозування та розвитку населених пунктів району, інженерної, соціальної, транспортної інфраструктури, створення геоінформаційної електронної містобудівної кадастрової системи.
Детальну інформацію можна отримати у відділі управління персоналом апарату Добропільської райдержадміністрації за адресою м.Добропілля, вул.Московська, 1 кабінет №16 та за телефоном (06277) 2-81-58.

ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території  земельної ділянки для будівництва зерноскладів і вагової  на території Криворізької сільської ради Добропільського району Донецької області (за межами населених пунктів)»

ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території під розміщення промислової бази та відкритого проміжного складу на території Шахівської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»


Ситуація на ринку праці за січень – березень 2017 року


До відома СПД!!!

Мінрегіон дав старт конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Конкурс проводиться у співпраці з постійним партнером Мінрегіону Програмою РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:
Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування. Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах. Співробітництво територіальних громад. До участі в Конкурсі 2017 року приймаються заявки про практики, реалізовані у період із 2015 до 2016 року, під час впровадження яких отримано позитивні результати.
Учасникам Конкурсу потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word (завантажити текстовий файл) і надіслати її до 30 вересня 2017 року електронною поштою на адресу best.practice.ukraine@coe.int Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою. Конкурс 2017 року проводиться відповідно до наказу Мінрегіону від 29.03.2017 № 65. Його фіналісти будуть оголошені в грудні цього року.
Детальніше про Конкурс можна дізнатись на офіційному веб-сайті Мінрегіону: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/


ПОВІДОМЛЕННЯ
Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальних планів території для експлуатації та обслуговування будівель: корівника, їдальні, кузні, автогаражу, складу Склад 0,1543, Склад 0,2543, Сучья балка  на території Криворізької сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

1. Мета, склад та зміст детального плану території.
Проект детального плану території розроблений з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення об’єкта будівництва, визначенні всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території.
2. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави
Детальний план розроблений на підставі розпорядженнь в.о. голови Добропільської райдержадміністрації від 05.09.2016 № 298, № 299, № 300, № 302 та № 301 «Про розроблення детального плану території для експлуатації та обслуговування будівлі корівника на території Криворізької  сільської ради Добропільського району Донецької області»
Замовником розроблення проекту є Добропільська райдержадміністрація.
Розробником – ФОП Віх О.В.,  кваліфікаційний сертифікат від 22.07.2013 серія АА № 0017066.
3. Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом: з проектом детального плану території можна ознайомитися з 23.03.2016по 23.04.2016 в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, за адресою м. Добропілля вул. Московська, 1, I поверх, каб. 5; в будівлі Криворізької сільської ради за адресою с. Криворіжжя, вул. Совєтьська, буд. 101,  а також на офіційному веб-сайті Добропільської райдержадміністрації (dobropolrda.blogspot.com. в рубріці «Оголошення»).
4. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: головний архітектор, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Міргородський Олександр Іванович (м.Добропілля, вул. Московська, 1, каб. 5, тел. 2-87-70).
5.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Пропозиції до проекту приймаються в строки з 23.03.2016 по 23.04.2016  у письмовому вигляді за адресою: м. Добропілля, вул. Московська, 1, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, каб. 5,     тел.2-87-70). Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Вони повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Головний архітектор, начальник
відділу містобудування, архітектури
та житлово-комунального господарства

райдержадміністрації                                                                     О.І. МіргородськийПро внесення змін до рішень про встановлення 
місцевих податків і зборів

Верховною Радою України прийнято закони України від 20.12.2016 №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та від 21.12.2016 №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», якими внесено зміни до податкового законодавства. 
Зокрема:
- встановлено мінімальний граничний розмір земельного податку для земель сільськогосподарських угідь не менше 0,3 відсотка від нормативної грошової оцінки;
- встановлено ставки земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, по яких не проведено нормативну грошову оцінку, не більше 5 відсотків, а для сільськогосподарських угідь – не менше 0,3 відсотка та не більше 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області;
- зменшено вдвічі граничний розмір ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у зв’язку зі збільшенням у 2017 році розміру мінімальної заробітної плати до 3200 гривень;
- змінено мінімальний розмір орендної плати за землі державної та комунальної власності – він не може бути менше розміру земельного податку, встановленого для відповідної категорії земельних ділянок на відповідній території;
- у зв’язку із змінами до ставок місцевих податків і зборів у 2017 році органи місцевого самоврядування можуть прийняти рішення про встановлення відповідних місцевих податків і зборів без врахування вимог до порядку оприлюднення проектів таких рішень до 15 липня року, що передує бюджетному періоду.
На підставі вищевикладеного, Добропільська ОДПІ, з метою наповнення місцевих бюджетів, пропонує головам сільських рад негайно внести зміни до рішень про встановлення відповідних місцевих податків і зборів та привести їх у відповідність з діючим податковим законодавством. 

Додаток: порівняльна таблиця ставок земельного податку


Ситуація на ринку праці за січень - лютий 2017 року


До уваги роботодавців!

З метою поліпшення якості надання послуг та прискорення строків призначення пенсій Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області пропонує роботодавцям заздалегідь надавати до управління (м.Добропілля, вул. Незалежності, 28 А, 1-й поверх, вікна прийому № 1, 3, 4) відповідний пакет документів майбутніх пенсіонерів які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, для їх попередньої правової оцінки та своєчасного призначення пенсії. Запрошуємо до управління відповідальних за цей напрямок роботи працівників з документами осіб передпенсійного віку.До уваги постачальників привозної питної води!
Добропільська райдержадміністрація і Криворізька сільська рада звертаються з проханням до всіх постачальників привозної питної води розглянути можливість  підвозу води в населені пункти  Криворізької сільської ради. За довідками звертатися до сільської ради за телефоном: 050-25-97-79306-(277)-95-1-38. Будемо вдячні за співпрацю.МНС запрошує на работу!!!

До 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області потрібні наступні співробітники для заміщення вакантних посад, а саме:
Водій; 
Пожежний-рятувальник; 
Рятувальник рятувального відділення;
Фельдшер рятувального відділення (чоловіки); 
Пожежний по вільному найму; 
Вимоги до кандидатів: Служба в Збройних Силах, вік до 33 років, освіта професійно-технічна.
Для водіїв: Служба в Збройних Силах, вік до 33 років, освіта професійно-технічна, категорії В,С, безперервний стаж роботи на посаді 3 роки. Фельдшер рятувального відділення: Служба в Збройних Силах, освіта медична (лікувальна справа). Заробітна плата від 3000 грн.


Звернення Добропільського ВУВКГ КП «Компанія« Вода Донбасу» до мешканців района!!!

                                                                                                
Зміни до річного плану закупівель на 2016 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для експлуатації та обслуговування комплексу об’єктів нерухомості шахти «Водянська» на території Світлівської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»


                                                                                      

Добропільске об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області інформує!!! 

З 01.07.2016 року до Податкового кодексу України внесені зміни щодо звільнення оподаткування пенсій.
Починаючи з 01.07.2016 року, податок на доходи фізичних осіб та військовий збір з пенсійних виплат не утримується.
Починаючи з 01.07.2016 обєктом оподаткування є частина пенсії або щомісячного грошового утримання, що перевищує десіть розмірів пржиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність встановленого на 1 січня 2016р. (10740,00 грн).
 Виплата пенсії працюючим пенсіонерам, розмір пенсії яких перевищює 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачується в розмірі 85 відсотків призначеного розміру, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму.
 На 01.07.2016 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність складає 1130,00 грн., тому всі пенсії (1130,00*150%=1695,00), які перевищують розмір 1695,00грн для працюючих пенсіонерів виплачються в розмір 85% від призначеного розміру пенсії
Після звільнення з роботи виплата пенсії поновлюється та виплачуються у розмірі 100 відсотків.

До відома населення району!

В Донецькій області на базі комунального підприємства Регіональна телерадіокомпанія «Регіон - Донбас» виходить обласний тижневик «Вісті Донбасу», який всебічно інформує своїх читачів про головні події, що відбувається в регіоні, знайомить широку громадськість із прийнятими офіційними документами облдержадміністрації, забезпечує комунікацію влади та населення.З метою широкого інформування мешканців населених пунктів області, підконтрольних українській владі, про головні події в регіоні та про заходи, , що вживаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування задля соціально - економічного розвитку, пропонується мешканцям Добропільського району оформити передплату обласного тижневика на II півріччя 2016 року.

Передплатний індекс обласного тижневика «Вісті Донбасу» 99836.
Вартість передплати на газету «Вісті Донбасу» становить:
На 6 місяців - 103, 94 грн.
На 5 місяців : 87, 05 грн.
На 4 місяці - 67, 56 грн.
На 3 місяці - 52, 82 грн.
Оформлення передплати здійснюється в усіх відділеннях поштового зв’язку Донецької дирекції УДППЗ «Укрпошта».
З питань оформлення передплатних документів Ви можете звертатися безпосередньо до редакції обласного тижневика «Вісті Донбасу» за телефоном: (050) 984-43-87.


Управління Держпродспоживслужби в Добропільському районі повідомляє наступну інформацію:

При управлінні Держпродспоживслужби в Донецькій області створено управління захисту споживачів. Консультації мешканцям Донецької області з питань захисту споживачів надаються за телефонними номерами: 099-151-64-06, 063-543-16-72, 067-795-84-24;

Відомості про матеріально - технічну базу бібліотек Добропільської районної ЦБС

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території з метою зміни цільового призначення , та отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки, із земель сільськогосподарського призначення (запас) на території Ганнівської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

Про  опадаткування доходів громадянами, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції 

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території під розміщення кар’єру по видобуванню вогнетривких та тугоплавких глин ділянки № 4 Вільного родовища на території Октябрської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»


ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території з метою зміни цільового призначення , та отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки, із земель сільськогосподарського призначення (запас) на території Ганнівської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Золотоколодязької сільської ради 

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, із земель сільськогосподарського призначення (запас) на території Світлівської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»


                                             Український Пакт заради молоді-2020
                                                         Наше бачення
Українські компанії дедалі більше відчувають потребу у молоді із потрібними навичками, незважаючи на те, що Україна володіє значним невикористаним потенціалом людських ресурсів. За даними Державної служби статистики України рівень безробіття серед населення віком 15-24 роки складає 23,1% (2014 рік). Стрімко зростає кількість молодих людей, які виїжджають на навчання та роботу за кордон. Україна втрачає людський капітал. Окрім цього, велика кількість молоді з числа внутрішньо переміщених осіб також потребує працевлаштування. Всі ці факти підтверджують, що бізнес-спільнота та сфера освіти спільно мають відігравати активну роль у вирішенні проблеми освіти і працевлаштування молодих людей. Саме це має за мету Український Пакт заради молоді.
Наш заклик до дій та зобов’язання
Ми, підписанти Українського Пакту заради молоді, закликаємо інші компанії, молодіжні організації, постачальників освітніх та навчальних послуг, послуг працевлаштування приєднатися і розвивати/зміцнювати співробітництво з метою якісної освіти та працевлаштування молоді.
Ми зобов’язуємось до 2020 року:
1. Сприяти створенню мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором. З цією метою:
- спільно з Міністерством освіти та науки України, Міністерством молоді та спорту України розробимо Національний план дій для співробітництва бізнесу та освітнього сектору;
- сприятимемо обміну кращими практиками співробітництва бізнесу та освітніх закладів, щоб надихати інших;
- оцінюватимемо та звітуватимемо щодо впливу наших активностей.
2. Забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді. З цією метою:
- пропонуємо більш високоякісне стажування, робочі місця початкового рівня для молоді;
- прогнозуватимемо потребу в знаннях та навичках, у тому числі, цифрових, підприємницьких, з фінансової грамотності тощо.
Для функціонування Українського Пакту заради молоді та з метою виконання поставлених зобов’язань буде створено експертну раду. Результати Українського Пакту заради молоді будуть представлені на щорічних Національних форумах «Бізнес та університети», а також на 1-му Європейському бізнес-освітньому саміті наприкінці 2017 року. Приєднуйтесь до Пакту! Ми закликаємо бізнес та постачальників освітніх та навчальних послуг приєднуватись до Українського Пакту заради молоді для посилення його завдань та результатів.
Це допоможе запропонувати молодим українцям можливість розвивати свої знання та здібності в Україні задля їх професійного та соціального майбутнього та майбутнього країни.
За детальнішою інформацією звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації:
               м.Добропілля, вул. Московська, 1, каб.17 та за телефоном 2-81-60. 

Звернення з нагоди Дня-охорони праці  

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території Октябрського родовища на території Октябрської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»
                                                     
ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території під розміщення кар’єру по видобуванню вогнетривких та тугоплавких глин ділянки № 4 Вільного родовища на території Октябрської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»
                                                           
ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, із земель сільськогосподарського призначення (запас) на території Світлівської сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

Добропільське ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» повідомляє про те, що з 01.04.2016 буде змінено режим роботи підприємства!!!

План заходів до Дня сміху на території Добропільського району

Конкурс на заміщення вакантних посад

ОГОЛОШЕННЯ про проведення співбесіди

Добропільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує всіх бажаючих взяти участь в ХІ благодійній акції  «Від серця до серця».
       
Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території під розміщення кар’єру по видобуванню вогнетривких та тугоплавких глин Розівської ділянки Кучерів’ярського родовища на території Октябрської об’єднаної територіальної громади за межами населених пунктів»

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування обслуговування будівлі складу на території Золотоколодязької сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

 Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування обслуговування майстерні-гаражу на території Добропільської сільської ради за межами населених пунктів»

  Увага для тих хто бажає безкоштовно продовжити освіту!


Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє:
у зв’язку із перейменуванням органу у філії – Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» (МФО 335106, код ЄДРПОУ 09334702) з 02.03.2016 р. відкриті нові поточні рахунки, а саме:
№256033012071 – для акумуляції збору на обов’язкове державне пенсійне страхування (відшкодування пільгових пенсій);
№256033122071 – для акумуляції страхових внесків від підприємств, організацій і установ (4%, 32%, 42%);
№256023132071 – для акумуляції страхових внесків від застрахованих осіб (1% - 5%).
Управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації повідомляє про скасування конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийому громадян (оголошення в міськрайонній газеті «Новий шлях» № 8 від 25.02.2016) у зв’язку зі зміною структури управління відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 16 лютого 2016 року № 42 «Про упорядкування структури районної державної адміністрації».

Оздоровлення дітей у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» протягом 2016 року 

Благодарим за оказанную помощь 

До уваги багатодітних сімей!


«Каритас Украины» открывает новый проект «Поддержка предпринимателей из числа внутренне перемещенных лиц»


ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ВЕТЕРАНІВ АТО! 

Увага до сільських бібліотек надійшли нові дитячі книги!!!

Четвертий національний конкурс "Благодійна Україна" 

ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування обслуговування будівлі складу на території Золотоколодязької сільської ради Добропільського району за межами населених пунктів»

Шукати в на сайті