Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

Пільги та компенсації УСЗН

Управління соціального захисту населення інформує

Згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на заходи із реабілітації дітей-інвалідів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2012 № 572 (зі змінами), у 2017 році за бюджетною програмою КПКВК 2507100 «Реабілітація дітей-інвалідів» передбачено 675 тис. гривень на проведення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю.
Для здійснення реабілітаційних заходів органи соціального захисту населення на підставі рекомендацій індивідуальної програми реабілітації дітей з інвалідністю та заяви (у довільній формі) батьків або законних представників забезпечують скерування таких дітей до відповідних реабілітаційних установ.
Крім того, надається допомога у вигляді оплати вартості навчання та перекваліфікації осіб з інвалідністю, яким було передбачено індивідуальною програмою реабілітації професійна реабілітація та / або професійне навчання. У вартість навчання особи з інвалідністю включається відшкодування витрат за його проживання у гуртожитку, що належить до того навчального закладу, в якому оплачується таке навчання, і якщо воно проводиться не за місцем постійного проживання особи з інвалідністю.
За більш детальною інформацією звертатися до УСЗН Добропільської РДА за адресою:
м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 83 (каб. 418) або за тел. 2-88-80

До уваги  мешканців Добропільського району!

Управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації просить Вас ознайомитись з переліком санаторно-курортних закладів для оздоровлення пільгової категорії громадян. За більш детальною інформацією звертатися за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, каб. 418 або за тел. 2-88-80. 

Начальник управління  соціального захисту населення  Добропільської райдержадміністрації  В.Г. Купцова

 
Управління соціального захисту населення повідомляє, що  постановою Кабінету Міністрів України  від 1 березня 2017 р. N 110 внесено зміни до Порядку забезпечення  санаторно - курортними путівками деяких категорій громадян структурними  підрозділами з питань соціального захисту населенням. Відповідно до  пункту 5 вищезазначеного Порядку для одержання путівки  подається  медична довідка закладу охорони здоров’я за формою N 070/о. Після закінчення строку дії зазначеної медичної довідки, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання  такої  довідки особа, яка понад три роки перебуває на  обліку   для  забезпечення  санаторно-курортною  путівкою, знімається  з обліку.
У разі виникнення питань просимо звертатися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83 (каб. 111) 
або за телефоном: 2-79-19.

До уваги мешканців Добропільського району!

Управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації інформує про новий Порядок використання коштів у державному бюджеті для забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, деяких категорій інвалідів та постраждалих учасників АТО санаторно-курортними путівками.
З 01 січня 2017 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», яка затверджує Порядок надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
З 01 березня 2017 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року № 110 «Про затвердження Порядку використання коштів у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 187 і від 31 березня 2015 року № 200», якою затверджено Порядок використання коштів у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками.
Відтепер путівки для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, осіб з інвалідністю та постраждалих учасників АТО закуповуватимуться на підставі трьохсторонньої угоди (ОСОБА-УПРАВЛІННЯ - САНАТОРІЙ). 
Людина може самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління соціального захисту населення де перевіряється заклад на відповідність вимогам. Потім укладається трьохстороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. 
При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням Мінфіном.
За більш детальною інформацією звертатися за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, каб. 111 або за тел. 2-79-19.


Управління соціального захисту населення повідомляє, що  Буковинським міжрегіональним центром професійної реабілітації інвалідів здійснюється набор інвалідів віком від 16 років І-ІІІ груп, що не потребують стороннього догляду на професійну реабілітацію з медичним спостереженням, соціально – психологічною та іншими видами реабілітації, що забезпечать адаптацію інвалідів до професійного навчання.
Відкриття груп та зарахування на навчання в Центрі відбувається по мірі надходження справ, але орієнтовний графік такий:
№ п/п
Фахова курсова підготовка
Термін навчання
Орієнтовний початок занять 2017 року
1.
4112 Оператор комп’ютерного набору
6 місяців
Квітень 2017 р.
Вересень 2017 р.
Листопад 2017 р.
2.
4121 Конторський (офісний) службовець  (бухгалтерія)
10,5 місяців
Вересень  2017 р.
3.
7436 Швачка
6 місяців
Травень 2017 р.
4.
5123 Молодша медична сестра з догляду за хворими
6 місяців
Березень 2017 р.
Листопад 2017 р.
Додатково повідомляємо, що інформацію про Центр можна знайти з фото в соціальних мережах: ANd9GcTI3cV0TzbF7OxdUNx_C66chy9jXOudg2Cm8Qg-0gzlRmifr2XO, fb_icon_325x325, Безымянный.
         Діти-інваліди віком від 16 років та інваліди І-ІІІ груп,  що не потребують стороннього догляду, мають можливість БЕЗКОШТОВНО набути професії:
v  оператор комп'ютерного набору (6 місяців навчання);
v  швачка (6 місяців навчання);
v  кравець (4 місяці навчання);
v  конторський службовець (бухгалтерія) (10,5 місяців навчання);
v  молодша медична сестра з догляду за хворими (6 місяців навч.).
Відбір і направлення інвалідів до Центру реабілітації здійснюють місцеві органи праці та соціального захисту населення
Навчання, проживання, 3-х разове харчування, медичне спостереження та соціально-психологічна реабілітація в Центрі проводиться БЕЗКОШТОВНО.
Після закінчення навчання слухачі Центру отримують свідоцтво (сертифікат) про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.
Відкриття груп та зарахування на навчання в Центрі відбувається по мірі надходження справ.
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПРИЙОМУ ДО ЦЕНТРУ:
v  направлення місцевих органів праці та соціального захисту населення;
v  копія документів про середню освіту;
v  заява;
v  копія довідки МСЕК про встановлення групи інвалідності;
v  медична довідка – форма 086-О з висновком медичної комісії про придатність до навчання;
v  індивідуальна програма реабілітації інваліда (видана МСЕК);
v  копія паспорта (1-й і 2-й розвороти та сторінка з реєстрацією);
v  дві фотокартки (3x4 см);
v  копія довідки про ідентифікаційний код;
v  тестування з професії в місцевих центрах зайнятості.

ВАС ЧекаЮТЬ за адресою:
58032, м. Чернівці, вул. Південно-Кільцева,8А
Тел.: (0-3722) 4-59-04, 4-73-71, моб.067 853 98 75, 099 776 46 13
web: www.bmcpri.org.ua; e-mail: bmzpri@ukr.net
Ми є в соцмережах: , ,
Їхати:
- тролейбусами: № ЗА - від залізничного вокзалу; № ЗА та № 6А- від центрального автовокзалу;
- маршрутними таксі № 2, № 23, № 11, 12, № 20, № 1 А


Шукати в на сайті