Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

Апарат та відділи РДА

5 квітня 2016 року в Добропільської райдержадміністрації розпочато перевірку відповідно до Закону України "Про очищення влади"  щодо Мовчан Дар'ї Леонідівни – начальника відділу реєстрації - державного реєстратора Добропільської райдержадміністрації.
                                                                    Заява Мовчан Д.Л.             Декларація Мовчан Д.Л.

14 квітня 2016 року в Добропільської райдержадміністрації розпочато перевірку відповідно до Закону України "Про очищення влади"  щодо Кучманової  Світлани Володимирівни – адміністратора відділу з питань надання  адміністративних послуг Добропільської райдержадміністрації.
                                                                      Заява Кучманової С.В.             Декларація  Кучманової С.В.

23 квітня 2016 року в Добропільської райдержадміністрації розпочато перевірку відповідно до Закону України "Про очищення влади"  щодо Луценко Ольги Андріївни, головного спеціаліста сектору у справах сім`ї, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації.
                                                                   Заява Луценко О.А.                   Декларація Луценко О.А.

25 квітня 2016 року в Добропільської райдержадміністрації розпочато перевірку відповідно до Закону України "Про очищення влади"  щодо Бровко Ірини  Миколаївни, державного реєстратора Добропільської райдержадміністрації.
                                                                     Заява Бровко І.М.               Декларація Бровко І.М.

29 квітня 2016 року в Добропільської райдержадміністрації розпочато перевірку відповідно до Закону України "Про очищення влади"  щодо Аммосової Тетяни Вікторівни, державного реєстратора Добропільської райдержадміністрації.
                                                                     Заява Аммосової Т.В.         Декларація Аммосової Т.В.

11 жовтня 2016 року в Добропільській райдержадміністрації розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" щодо Дробкова Сергія Андрійовича, кандидата на посаду провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Добропільської райдержадміністрації
                                                                     Заява Дробкова С.А.           Декларація Дробкова С.А.

Відповідно до Закону України “Про очищення влади” 26 січня 2017 року в Добропільській райдержадміністрації розпочато проведення перевірки щодо Стебель Олексія Леонідовича, який претендує на зайняття посади першого заступника голови Добропільської райдержадміністрації.
Декларація Стебель О.Л. за 2016 рік розміщена у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
                                                                     Заява Стебель О.Л.

Шукати в на сайті