Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

Житлове господарство


Вимоги до санітарного очищення території
Формування системи поводження з відходами здійснюється шляхом використання найбільш ефективних і безпечних технологій за мінімальних економічних витрат, найбільш вигідних для того чи іншого населеного пункту схем і методів збирання, перевезення та знешкодження цих відходів з урахуванням щільності забудови, типів та наявного парку сміттєвозів, сміттєзбірників у порядку, визначеному законом.
Суб'єкти господарювання, що здійснюють свою діяльність на території села (селища), власники приватних домоволодінь зобов’язані укладати договір на вивіз твердих побутових відходів (далі ТПВ), великогабаритних матеріалів (далі ВГМ), будівельних і інших муніципальних відходів, що підлягають похованню, зі спеціалізованими підприємствами відповідно до затверджених середньорічних норм їхнього нагромадження (ТПВ) і фактичним утворенням (будівельні відходи, ВГМ і ін). Вивіз рідких нечистот від житлових організацій, домовласників, підприємств соціально-культурного призначення, інших підприємств виконуються за їх заявою спеціалізованими підприємствами.
Власники квартир, індивідуальних будинків, наймачі квартир не мають права проводити складування за межами забудови будівельних матеріалів, вугілля, інше не більше як дві доби (48 годин).
Контроль за укладенням договорів і обсягами вивозу ТПВ здійснює сільська (селищна) рада.
Збір і тимчасове збереження відходів виробництва промислових підприємств, що утворюються в результаті господарської діяльності, здійснюється силами цих підприємств на спеціально обладнаних для цих цілей місцях, розташування яких, а також ліміти на розміщення відходів і час їхнього збереження в обов'язковому порядку узгоджуються з Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища у Донецькій області.
Складування відходів на території підприємства поза спеціально відведеними місцями і перевищення лімітів та їхнє розміщення забороняється.
Розміщення міст тимчасового зберігання відходів на житловій території повинно з’ясовуватися з відділом архітектури міської ради та Державною санітарно-епідеміологічною станцією м. Добропілля. Забороняється складати сміття біля бордюр доріг, сміття необхідно прибирати в міста тимчасового зберігання відходів.
За порушення дійсних Правил відповідальна особа несе адміністративну відповідальність згідно ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


РЕЄСТР МІСТОБУДІВНИХ УМОВ ТА ОБМЕЖЕНЬ


Дата  та № містобудівних умов та обмежень
Дата
Наказу
 про затвердження
Номер
 наказу
про
затвердження
Замовник
обєкта будівництва
Назва
обєкта будівництва
Адреса
обєкта
будівництва
Інформація
про
внесення
змін
Підстава
для
скасування
або
зупинення дії
Електронна
скан - копія
№1 від 23.06.2017


ТОВ «ІМЕНІ В.І. Чапаєва»
Будівництво складських приміщень та вагової
Криворізька сільська рада за межами населених пунктів в районі с. Новофедорівкавул. Молодіжна б/№


№2 09.08.2017
19.08.2017
1
ПрАТ «Глини Донбасу»
Реконструкція мийки вагонів на проммайданчик ПрАТ «Глини Донбасу»
Сел. Дорожнє Шахівська сільська рада Добропільський район


25.10.2017
3
Святогорівська селищна рада
Будівництво вуличного освітлення с. Новоукраїнка
с. Новоукраїнка Добропільського району Донецької області вулиці: Нова, Гірників, Слави, Українська та провулок УрожайнийШукати в на сайті