Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

Інформуємо громадкість


Круглий стіл - дієва форма спілкування

23 листопада поточного року начальник архівного відділу райдержадміністрації Чамор Л. В. провела з секретарями сільських та селищної рад, які є відповідальними особами за архівну справу та діловодство «Круглий стіл» щодо розробки номенклатур справ на 2018 рік, складання паспортів архівів установ.
В ході проведення даного заходу загострено увагу учасників на необхідності дотримання номенклатур справ на 2017 рік, які було схвалено ЕПК державного архіву області у 2016 році, що матимуть юридичну силу протягом 5 років. З секретарями рад обговорено справи, які будуть відкладатися в управлінській діяльності у майбутньому році, націлено на важливості дотримання індексів справ, проекти номенклатур доповнено новими справами, необхідність яких диктує життя.
Чамор Л.В. ознайомила присутніх з планом-звітом розвитку архівної справи на 2018 рік, питаннями експертизи цінності документів, графіком проведення перевірок установ, методичними рекомендаціями щодо тимчасового доступу до речей, документів правоохоронних органів та порядком їх виїмки. Досягнуто домовленості щодо запровадження регулярного проведення «круглих столів», як найбільш дієвої форми спілкування та вирішення нагальних питань.

Презентація до Дня  Української революції 1917-1921 років

В рамках підготовки до 85-ї річниці з дня заснування Донецької області, звертаємося до небайдужих людей, які цінують історію нашого Добропільського краю, з проханням сприяти роботі щодо створення при архівному відділі райдержадміністрації колекції цінних історичних, унікальних фото – та архівних матеріалів, що стосуються різних періодів становлення нашого району.
Просимо переглянути  фотознімки:
1. 7 листопада 1931рік -  свято села Криворіжжя;
2. 1935 рік  -  перші трактори, які отримав район;
3. серпень 1948 рік – під час молотьби в колгоспі «10-років Жовтня»;
4.Герой Радянського Союзу Гутник Йосип Михайлович на виставці в колгоспі ім. Молотова (дата невідома);
5.Обговорення в районі Конституції (дата невідома).
Якщо, на знімках, хтось впізнав своїх рідних, близьких чи знайомих, знає дати проведення заходів - запрошуємо Вас до архівного відділу.
Будемо раді будь-якій допомозі.
Давайте спільно збережемо нашу історію.

З повагою
Начальник архівного відділу
райдержадміністрації                                                           Любов Чамор
Шукати в на сайті