Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

Новини Донеччини


28.11.2017 року відбудеться Засідання обласного комітету щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури 


28 листопада 2017 року об 11.00 в будівлі центральної бібліотеки міста Слов’янськ (м. Слов’янськ, площа Соборна, 2а) під головуванням заступника голови облдержадміністрації – голови обласного комітету доступності Віктора Ремського планується проведення засідання обласного комітету щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об¢єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури. Порядком денним засідання передбачено розгляд питань щодо здійснення аудиту стану облаштування елементами доступності об’єктів фізичного оточення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в містах та районах області, про стан виконання Закону України від 09.04.2015 № 320-19 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства», про стан створення опорних загальноосвітніх шкіл області та забезпечення безперешкодного доступу до них людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.


Донеччина відзначила своїх чемпіонів
Сьогодні у Краматорську відзначили чемпіонів – рекордсменів з пауерліфтингу – п’ятьох представників Донецької області, які взяли участь у складі збірної Україні на чемпіонаті світу з пауеліфтингу. З привітаннями до спортсменів звернувся голова національного олімпійського комітету в Донецькій області Віктор Ремський. За результатами світових змагань атлети Донеччини здобули 11 медалей, покращили континентальний і три світові рекорди. Окрім грошових винагород та стипендій в області піклуються про розвиток спортивної інфраструктури та надання спортсменам фізио-психологічної допомоги. В рамках зустрічі грошові винагороди та плакетки вручили кращим спортсменам та тренерам місяця з олімпійських та неолімпійських видів спорту, видів спорту серед інвалідів.

АНОНС НА 17.11.17: Семінар «Впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в Донецькій області»

17 листопада о 09:00 у Краматорську (площа Миру,2, зала засідань міської ради, 4 поверх) відбудеться об’єднаний семінар за участю представників міст, районів та ОТГ на тему «Впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в Донецькій області».
Запрошуємо представників ЗМІ!
АНОНС НА 17.11.17

АНОНС НА 17.11.17: У Слов'янську відкриють три об'єкти медичної інфраструктури, відремонтовані за підтримки Уряду Німеччини

У Новогродівці відкрили сквер

У Краматорську будують новий сквер

На Донеччині обговорили питання подальшої підтримки ПРООН/ЄС Донецької області 

АНОНС НА 09.11.17: Відкриття відбудованих інфрастурктурних об’єктів у смт. Новодонецьке, м. Новогродівка та у м. Мирноград
9 листопада 2017 року 9.30 за участю голови облдержадміністрації Павла Жебрівського відбудеться відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям та вручення сертифікатів на 3 спортивних майданчика зі штучним покриттям та 8 спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням (в тому числі для м. м. Білицьке, Добропілля) за адресою: смт Новодонецьке (м. Добропілля) (ЗОШ №17, вул. Соборна, 5)
Об 11.00 – відкриття після реконструкції скверу ім. Тараса Шевченка міста Новогродівка. Окрім цього, об 11.35 голова облдержадміністрації Павло Жебрівський ознайомиться з «Молодіжною платформою ініціатив «NovoСхід» м. Новогродівка» за адресою: (м. Новогродівка, вул. Молодіжна, 5) А о 12.40 у Мирнограді відкриють спортивний майданчик зі штучним покриттям при ЗОШ № 1 за адресою (м. Мирноград, пров. Шкільний, 21). Запрошуємо представників ЗМІ!
АНОНС НА 09.11.17: Координаційна рада у м. Курахове 9 листопада у м. Курахове (вул. Пушкіна, 6) об 11:00 відбудеться координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації. Під час роботи будуть розглянуті питання про впровадження інформаційно-просвітницької діяльності з національно-патріотичного виховання, а також буде заслухано звіт про хід виконання «Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Донецькій області на 2016-2020 роки» у Мар’їнському районі. Запрошуємо представників ЗМІ!
АНОНС НА 05.11.17: Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак з робочим візитом відвідає Донеччину
5 листопада 2017 року Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак з робочим візитом відвідає Донеччину.
В рамках візиту відбудеться:
о 10.00 – висадка алеї дерев в рамках Всеукраїнської екологічної акції “Посади дерево миру”;
о 10.30 – підхід до преси.
Місце проведення: м. Бахмут, вул. Чайковського, сквер Дружби, біля
Літака.
Акредитація для ЗМІ за телефоном 073 218 41 09
У Торецьку провели засідання на тему проблем надання житлово-комунальних послуг в зоні АТО

АНОНС НА 31.10.17: У Великоновосілківському районі відкриють два молодіжні центри 31 жовтня 2017 року у Великоновосілківському районі відбудеться урочисте відкриття за участю голови облдержадміністрації Павла Жебрівського двох молодіжних центрів:
– о 10.25 – відкриття молодіжного центру розвитку для молоді та дітей «Нові горизонти» у селищі Роздолне, вул. Центральна, буд. 23
– об 11.00 – відкриття молодіжного центру розвитку для молоді та дітей Перлина майбутнього» у селі Комар, вул. Єгорова, буд. 9
Запрошуємо представників ЗМІ!

У Званівці побудують дитячий садок

Міжнародний Комітет Червоного Хреста допоможе відновлювати зруйноване житло на Донеччині


АНОНС НА 30.10.17: Урочиста церемонія висадки дерев сакур у Краматорську з нагоди річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною 

Цьогоріч виповнюється 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. Для відзначення цієї річниці на двосторонній зустрічі між Прем’єр-Міністром Японії Шіндзо Абе та Президентом України Петром Порошенком, у квітні 2016 року в Токіо, 2017 рік було оголошено «Роком Японії в Україні». З цієї нагоди Посольство Японії розпочало «Кампанію 2500 сакур» із висадження дерев сакур, що символізують Японію, по всій території України. За результатами відбору, Посольством Японії було прийнято рішення включити Краматорськ до переліку міст, де будуть висаджені дерева сакур. Сакури, висаджені в місті на честь річниці, стануть радістю для очей городян і нагадуванням про дружбу Японії і України.
Урочиста церемонія відбудеться 30 жовтня о 14.15 за адресою: м. Краматорськ, вул. вул. М. Приймаченко 17, «Сквер матері».
В урочистій церемонії висадки дерев сакур візьмуть участь:
Пан Шігекі СУМІ, Посол Японії в Україні
Пан Коджі Цуцуі, перший секретар Посольства Японії в Україні
Пані Естер Руїз де Азуа, Координатор з питань надзвичайних ситуацій та стабілізації, Представництво МОМ в Україні
Жебрівський Павло Іванович, Голова Донецької обласної державної адміністрації
Панков Андрій Вікторович, мер міста Краматорська
Після висадки дерев, з 14.40 до 15.00 відбудеться прес-конференція для представників ЗМІ.
Шановні колеги! Для участі у заході просимо обов’язково пройти акредитацію до 11:00 30 жовтня 2017 року! Контактна особа – заступник начальника відділу прес-служби Масюченко Надія, 068 935 06 51, n.masuchenko@gmail.com
26 жовтня об 11.00 у залі засідань виконкому Дружківської міської ради (вул. Соборна, буд. 16, 4 поверх) відбудеться виїзне засідання колегії Донецької облдержадміністрації. На розгляд колегії винесені наступні питання:

Про розвиток третинного рівня медичної допомоги в Донецькій області
Про обласну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2018 роки
Про проект комплексної програми економічного розвитку сільських територій Донецької області на 2018-2020 роки
Звіт про діяльність Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області у галузі ветеринарної медицини, сферах державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства, карантину та захисту рослин
Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході!

26 жовтня у Києві відбудеться конференція для широкого обговорення ключових реформ, які впроваджує Уряд  

АНОНС НА 25.10.17: У Світлодарську відкриють відремонтований дитсадок за підтримки ПРООН та Японії

АНОНС НА 24-25.10.17: Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти

АНОНС НА 25.10.17 Презентація фотокниги волонтера, фотографа Дмитра Муравського “Через війну. Погляд волонтера”

АНОНС НА 26.10.17: Всеукраїнський конкурс «Краса без обмежень – 2017»

Організація місцевого радіомовлення, мовлення територіальних громад – покрокова інструкція

Залишаєтся лише тиждень: ДО 20 ЖОВТНЯ Журналістів, які писали у 2017 ПРО САМОВРЯДУВАННЯ чекає грошовий приз та поїздка за кордон /до Ради Європи: заповніть гугл-форму Bit.ly/contest2017media та додайте до неї матеріал (статтю, онлайн, радіо, ТВ) про самоврядування/децентралізацію/громади на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт Мінрегіону http://internews.ua/2017/10/coe-contest-announcement/ і отримайте свої призи.

Консультації: 0934035887, 0979177070 Катерина Паригіна
0503589975, 0675002338 Андрій Гук

“У Бахмуті бути військовому ліцею” – Жебрівський

Очільник області Павло Жебрівський привітав захисників України

Донеччина вітає захисників України зі святом

 У Бахмуті проходять урочистості, присвячені Дню захисника України

У Іллінівській об’єднаній громаді з’явився молодіжний центр

У Костянтинівці відкрили пам’ятний знак загиблим воїнам АТО

У Званівці пройшов «Науковий пікнік»

Павло Жебрівський поклав квіти до пам’ятника загиблим захисникам УкраїниПід захистом українських військових

АНОНС НА 09-10.10.17: Комітет Верховної Ради України з питань соцполітики з робочим візитом відвідає Донеччину

АНОНС НА 05.10.17: У Торецьку відзначать Всесвітній день вчителя

У Андріївській ОТГ відзначили День працівника освіти

АНОНС НА 03.10.17: Зустріч Павла Жебрівського з переможцями програми Український донецький куркуль

АНОНС НА 03.10.17 Відкриття відбудованих об’єктів у місті Селидове

Відкриття станції переливання крові в Маріуполі

ПРОГРАМА ЕКОНОМІЧНОГО ФОРУМУ «Discover Dn.Ua»

Прес-конференція Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Швеція в Україні Мартіна Хагстрьома та голови Донецької ОДА Павла Жебрівського

 АНОНС НА 20.09.17  Загальнообласний Ярмарок вакансій «Крок до роботи»

АНОНС НА 14.09.17  Візит спільної делегації Сенату та МЗС Франції, представників Верховної Ради, МінТОТ та МЗС України на Донеччину

Глава держави Байдуже, хто порушує державний кордон – чи бойовики на сході, чи політикани на заході. Має бути абсолютно чітка правова і юридична відповідальність

У Києві почала роботу виставка «Схід-Експо 2017»

 Обласний прес-тур «Оновлена Донеччина»

Команда школярів Донеччини перемогла у всеукраїнському фіналі проекту «Олімпійське лелеченя»-«Olympic Moves»

У Краматорську відбулось велике свято спорту

Краматорськ вшанував пам’ять визволителів міста від нацистських загарбників

У Дружківці оглянули хід заміни вуличних вказівників на україномовні

 У Соледарській громаді перепоховали воїнів Другої світової війни

АНОНС НА 09.09.17: У Краматорську масштабно відсвяткують День фізичної культури і спорту

Делегація Міністерства закордонних справ Республіки Польща відвідала Авдіївку

«На Донеччині вирішується не тільки доля України, а й усієї Європи», – Бартош Ціхоцкі

Донеччина може отримати польські інвестиції

Петро Порошенко відкрив опорну школу у Покровську

«Головна мета – досягнення миру на Донеччині», – Петро Порошенко

Петро Порошенко відкрив у Бахмуті соціальний гуртожиток

З 1.09.2017 року контрольні пункти в’їзду – виїзду переходять на осінній графік робот

 У Часів Ярі відкрили опорну школу

АНОНС НА 29.08.17  Візит Посла Польщі Яна Пєкло у Краматорськ та Авдіївку

 АНОНС НА 28.08.2017 Робоча поїздка Президента України на Донеччину

Спортивний майданчик та молодіжний центр відкрили сьогодні у Бахмуті

«Основна задача – робота з молоддю і для молоді» – Павло Жебрівський

 Донеччина відзначає День Державного Прапора України

АНОНС НА 25.08.17 Святкові заходи з нагоди святкування Дня шахтаря

Краматорськ відзначає День Державного прапора України

 Спільна прес-конференція Студії «Квартал 95» та керівництва Донецької ОДА

Павло Жебрівський проінспектував ремонт доріг у області

АНОНС НА 19.08.17: Ірина Геращенко, Марія Іонова та Дмитро Андрієвський з робочим візитом відвідають Донеччину  

АНОНС НА 07.07.17: У Краматорську відкриють офіс Управління Укртраснбезпеки

До уваги інститутів громадянського суспільства!

Привітання голови Донецької ОДА Павла Жебрівського з Днем звільнення північних міст Донеччини

Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

ІНФОРМАЦІЯ про участь керівництва облдержадміністрації у заходах з нагоди  Дня Конституції України 28 червня 2017 року

У Краматорську відбулася селекторна нарада щодо запровадження Європейським Союзом безвізового режиму

Фахівцям «Центру безпеки громадян» Шахівської, Лиманської, Черкаської громад вручили спеціальний пожежний одяг

АНОНС НА 22.06.17: Відкриття Центру надання адміністративних послуг у Дружківці

Павло Жебрівський взяв участь у нараді щодо підготовки до опалювального сезону

У Краматорську розповіли про початок роботи Освітніх Центрів (ОЦ) “Донбас-Україна” та “Крим-Україна”

Прес-брифінг Старт вступної кампанії 2017 особливості вступу абітурієнтів з Донбасу

У Вугледарі запустили нову лаву на шахті «Південнодонбаська №1»

Український донецький куркуль

У Краматорську провели виїзне засідання Комітету з питань свободи слова

АНОНС НА 15.06.17: Візит Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики

АНОНС НА 14.06.17: Візит Президента України Петра Порошенка

Павло Жебрівський відкрив два футбольні майданчики зі штучним покриттям

Маріуполь відзначив річницю визволення від бойовиків

«Найголовніше питання – забезпечити мешканців питною водою», – Павло Жебрівський

«Разом ми зробимо Донеччину найкращим місцем в Європі», – Павло Жебрівський

Людмила Биченко провела зустріч з мешканцями села Перше Травня

У Краматорську привітали журналістів з професійним святом

Почалось відновлення ЛЕП біля Донецької фільтрувальної станції

«Ми розробляємо проект журналістських грантів на 1 мільйон гривень»

«Наше спільне завдання – вийти на державний кордон України»

Підвищена увага – реконструкції шкіл

Захисник своєї землі — завжди переможець…

26 квітня у м.Краматорську відбулася обласна колегія Донецької облдержадміністрації

Прес-конференція голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського

В м.Краматорську відбувся обласний мітинг присвячений Чорнобильській даті

Створення молодіжного центру "Вулик" в м. Авдіївка

У м.Краматорську відбулася зустріч із учасниками делегації ПРООН та представництва Європейського Союзу в Україні


Шукати в на сайті