Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

Анонси


До уваги платників податків!

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє про проведення 26 квітня 2017 року об 11 год. 00 хв. в актовому залі Добропільської ОДПІ (перший поверх) за адресою: м.Добропілля, пров. Європейський,4 семінару на тему: «Проблемні питання в оподаткуванні при веденні бізнесу. Правила заповнення реквізитів у платіжних документах. Електронні сервіси ДФС України».

Довідки за тел: (06277) 2-88-69.


 


До уваги платників податків!

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє про проведення 17 січня 2017 року о 10 год. 00 хв. в великому актовому залі  Добропільської міської ради (перший поверх) за адресою: м.Добропілля, вул. Першотравнева,83 семінару на тему: «Новації податкового законодавства щодо адміністрування податків, зборів, платежів у 2017 році».
Довідки за тел.: (06277) 2-88-69. 

Шукати в на сайті