Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 10 травня 2017 р.

Візитні картки наших сіл

Візитна картка кожного населеного пункту - в’їздний знак. В Добропільському районі першими розпочали заміну знаків в Шахівській об’єднаній громаді (раніше - Октябрська сільська рада). В минулому році в с.Ганнівка було встановлено новий в'їздний знак.
Ці нові об’єкти розкривають не просто назву сільської ради, а повну образну та емоційну інформацію про історію і сучасність, про характер і діяльність населення та характеризує, певною мірою, його керівників, їх патріотизм, художній смак та дбайливість. 
В цьому році в селах Золотий Колодязь і Добропілля також з'явилися свої візитні картки, які несуть у собі не тільки інформаційне, але і емоційне значення, що створює добрий настрій і добрі передчуття у людини, яка проїжджає повз даний знак до селища, села. Так населений пункт вітається з подорожнім.

Джерело посилання: Добропільська районна рада

Шукати в на сайті