Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 10 травня 2017 р.

Змагання з міні-футболу

06 травня 2017 року у смт Святогорівка відбувся кубок з міні-футболу серед вихованців КЗ "Районна ДЮСШ", в якому прийняло участь 40 учасників.
Юні спортсмени були у захваті від проведеного весняного заходу, це вперше, коли діти вийшли на вулицю після зими, коли все навколо розквітає. Змагання між вихованцями  розпалили спортивний дух, кожний хотів досягти перемоги.

Переможцями стали команди: І місце - с.Золотий Колодязь (тренер-викладач Терещенко О.Г.), ІІ місце- смт Святогорівка (тренер-викладач Матвійчук О.І.), ІІІ місце - с. Криворіжжя (тренер-викладач Брильов О.А.) Команди були нагороджені грамотами і медалями, а головним призом за І місце був футбольний м'яч. Благодійником проведених змагань виступив депутат Добропільської районної ради і голова ФК "Святогорівка" Олексій Лінкін.

Шукати в на сайті