Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 22 лютого 2017 р.

До уваги громадських об’єднань!


У зв’язку із закінченням терміну повноважень діючої громадської ради при Добропільській райдержадміністрації розпочинається прийом документів для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради. 
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та інших не підприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України. 
Для участі в установчих зборах подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства, рішення керівника інституту громадського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, біографічна довідка делегованого представника інституту громадського суспільства, копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадського суспільства, інформація про результати діяльності інституту громадського суспільства протягом останніх двох років, згода на обробку персональних даних. 
Документи приймаються до 28.02.2017 за адресою: м. Добропілля, вул. Московська, 1, каб. 21. Телефон для довідок: 2-80-30.

Шукати в на сайті