Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 27 лютого 2017 р.

В Добропільській ОДПІ відбувся особистий прийом керівництва ГУ ДФС в Донецькій області!

24 лютого 2017 року в приймальні громадян Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області відбувся особистий прийом за участю заступника начальника ГУ ДФС у Донецькій області Дарменка В’ячеслава Миколайовича.  Зі своїми запитаннями до Дарменка В.М. звернулось 6 представників малого бізнесу, фізичних осіб - підприємців. Звернення стосувались питань акцизного податку з роздрібної торгівлі, деяких питань ведення підприємницької діяльності. 
В ході прийому було обговорено ряд питань, а саме: 
- чи сплачують з 01.01.2017 акцизний податок з роздрібної торгівлі, які здійснюють продаж пального з автозаправної станції?
- скільки декларацій акцизного податку та додатків 6 до них потрібно подавати до контролюючого органу суб’єкту господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів в декількох пунктах продажу (в т.ч. розташованих в населених пунктах з різними КОАТУУ), які обслуговуються в одному контролюючому органі?
- за яких умов у платника акцизного податку припиняється обов’язок з подачі декларацій та інші питання?
- який порядок припинення підприємницької діяльності осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія або територія проведення антитерористичної операції та які мають довідку переміщеної особи та зареєстровані в м.Добропілля.
В результаті розгляду усних звернень запитувачі отримали кваліфіковані відповіді.
Особисті зустрічі з платниками податків – одна з ефективних форм роботи податківців. Це не лише створення атмосфери довіри й порозуміння з боку фіскальної служби, але і зокрема, можливість для суб’єктів господарювання, громадян отримати відповіді від посадових осіб керівного складу обласного рівня на найактуальніші питання сьогодення щодо застосування норм податкового законодавства – саме тому потрібно постійно підтримувати двосторонній зв’язок між податківцями і громадськістю.


Шукати в на сайті