Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 17 лютого 2017 р.

Головне – працювати на перспективу

Сьогодні 17 лютого 2017 року в райдержадміністрації відбулася нарада за участю сільських, селищного голів. Ключовим на порядку денного було обговорення реалізації в районі інфраструктурних проектів та розробка проектно-кошторисної документації на 2017 рік. Голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов підвів підсумки роботи з реалізації проектів у 2016 році та спільно з сільськими головами визначив проекти, які будуть профінансовані в поточному році. Дмитро Олександрович акцентував увагу голів місцевих рад на необхідності застосовувати нові підходи до управління фінансовими ресурсами громад, забезпечувати раціональне використання матеріальних ресурсів, зосередити зусилля, перш за все, на заходах, направлених на забезпечення першочергових потреб сільського населення.
Громило Наталія Миколаївна, заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області довела до відома присутніх звіт про роботу із зверненями громадян в Добропільському об’єднаному управлінні ПФУ за підсумками 2016 року. Зважаючи на напружену соціальну ситуацію, робота зі зверненнями громадян знаходиться на постійному контролі керівництва ПФУ. 
В ході наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації інформували про хід опалювального сезону 2016-2017 років в закладах соціально-культурного призначення, активізацію роботи адміністративних комісій при виконкомах сільських, селищної рад. 
Залишається відкритим питання створення в районі об’єднань співвласників багатоквартирних будинку (ОСББ). Голова райдержадміністрації надав доручення активізувати роботу з населенням, забезпечити інформування мешканців про переваги та нормативно-правову базу утворення ОСББ, заслухати це питання на черговій нараді в березні.

Шукати в на сайті