Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 6 січня 2017 р.

Оперативна інформація про епідемічну ситуацію з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у Добропільському районі

У нинішньому епідсезоні грипу та ГРВІ у Добропільському районі вже зареєстровано 1124 хворих. За період з 3 жовтня 2016 року по 5 січня 2017 року за оперативними даними структурних підрозділів КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» перехворіло 7,1 % населення. Діти віком до 17 років становлять 74,0 % від загальної кількості захворілих.
За минулий звітний тиждень темп приросту захворюваності знижується як у дорослих, так і серед дітей, показники не перевищують епідемічних порогів.
Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Добропільській амбулаторії – 11546,9 ( 209 випадків), найменший – в Золотоколодязянській амбулаторії – 609,1 (63 випадка) на 100 тис. населення.
Медичні працівники КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» попереджають, що якщо помітили у себе симптоми, характерні для ГРВІ (нежить, кашель, біль у горлі, головний біль, слабкість) необхідно негайно звернутися до лікаря.
Та, якщо притримуватися простих правил, то шанси вберегтися від захворювання виростають в рази:

Шукати в на сайті