Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 30 січня 2017 р.

З робочим візитом Донецьку область відвідав заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема


З 27 по 29 січня 2017 року відбувся робочий візит до Донецької області заступника Міністра молоді та спорту України Олександра Яреми, який опікується реалізацією молодіжної політики на державному рівні. 
27 січня у виконкомі Краматорської міської ради відбулася зустріч заступника Міністра з керівниками структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді виконавчих органів міських рад, райдержадміністрацій Донецької області, активом молодіжних громадських організацій, благодійними організаціями, громадськістю. Розглядались питання щодо актуальних проблем та перспективи реалізації державної молодіжної політики.

Шукати в на сайті