Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятницю, 27 січня 2017 р.

Світлої пам’яті Миколи Васильовича Ралькіна

З глибоким смутком сприйняв колектив Добропільської райдержадміністрації звістку про передчасну смерть директора Золотоколодязянської середньої школи Миколи Васильовича РАЛЬКІНА.  Він народився в День знань, 1 вересня 1952 року, і все його життя було пов’язане з освітою, вже в 25 років став директором школи, а у сільську школу ідуть працювати тільки ентузіасти, які справді люблять дітей, не бояться труднощів, хочуть і вміють передавати дітям те, чим володіють – знання. Якраз таким він і був.
Він був будівельником, який будував людські долі і не забував, що вони не з бетону, а скоріше із кришталю. Він лікар, який лікував не тіло, а душу. Водночас – це проста людина зі своїми радощами і печалями, проблемами і захопленнями. Він багатогранний і цікавий, добрий і суворий, справедливий і непідкупний. Він був закоханий у свою професію і ніколи навіть в думках не покидав її, відданий їй, готовий до нових творчих злетів в ім’я майбутнього. Надзвичайно важко говорити про хорошу Людину в минулому. Особливо тоді, коли ще вчора це був живий, діючий професіонал своєї справи, чудовий педагог, якого вирізняли добро та уважність до колег, учнів, батьків. 
Микола Васильович – Заслужений вчитель України, відмінник освіти України. Він був високоосвіченою інтелігентною людиною, майже 40 років очолював Золотоколодязянську середню школу.  Нас покинула чудова людина, принциповий і талановитий керівник, видатний педагог, який усе своє життя присвятив служінню рідній школі, українській освіті. Це величезна втрата не лише для колег та друзів, а й для всієї педагогічної спільноти Добропільського району.
У пам’яті всіх, хто знав та працював з Миколою Васильовичем назавжди збережеться пам’ять про його чудові людські якості, його доброзичливість, талант педагога та керівника, його життєвий шлях і вагомий доробок буде прикладом для прийдешніх поколінь педагогів.
Голова Добропільської райдержадміністрації Дмитро Кірносов, весь колектив висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким та розділяють всім серцем ваші біль та горе. Світла пам’ять про нього залишиться у серцях тих, хто його знав.
Шукати в на сайті