Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 17 січня 2017 р.

Вітаємо з нагородою!

Під час візиту до Донецької області минулого тижня перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко виконала почесну місію – вручила відзнаки та грамоти Верховної Ради освітянам, гірникам та посадовим особам місцевого самоврядування Донеччини.  Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» отримав наш земляк – Колосов Валентин Валентинович, Світлівський сільський голова.
Щиро вітаємо Валентина Валентиновича з великою нагородою і зичимо міцного здоров'я, достатку, щоб усі бажання і мрії стали реальністю, доброго настрою на довгі роки, шани та поваги від односельців, почуття задоволення від зробленого.
Джерело посилання: Добропільська районна рада

Шукати в на сайті