Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 12 грудня 2017 р.

Про виконання Урядової програми «Доступні ліки» в Добропільському районі за підсумками 2017 року

Урядова програма «Доступні ліки» в Добропільському районі стартувала 18 квітня 2017 року. На виконання програми КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» було укладено договір з ТОВ «Добрі ліки» щодо відшкодування вартості відпущених населенню ліків.
Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями:
1. серцево-судинні захворювання
2. бронхіальна астма
3. цукровий діабет ІІ типу.
Комунальному лікувально-профілактичному закладу «Добропільський районний ЦПМСД» на реалізацію програми з державного бюджету було виділено 202,9 тис.грн., станом на 11.12.2017 використано 202,9 тис.грн. (100%). За весь час дії програми 1962 пацієнта звернулись до сімейних лікарів та отримали 9175 рецептів, з них відпущено ліків за 5617 рецептами.
Міністерство охорони здоров’я України прийняло рішення на наступний рік включити до Урядової програми «Доступні ліки» забезпечення хворих по 3 новим нозологіям: для лікування виразки і хронічних гастроентерологічних патологій, депресивних станів, анемії вагітних. Повну інформацію можна подивитися на сайті МОЗ України за посиланням http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20171127_b.html

Шукати в на сайті