Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 7 грудня 2017 р.

Участь керівництва райдержадміністрації в урочистому засіданні сесії районної ради

З нагоди Дня місцевого самоврядування 7 грудня 2017 року голова районної ради Тамара Бєлянкіна очолила урочисте засідання сесії районної ради. У святково прикрашеному залі районної ради панувала атмосфера піднесеності, депутати та запрошені віншували один одного щирими привітаннями - адже зібралися в день професійного свята.
Щирими і по-святковому проникливими були вітання голови районної ради Тамари Бєлянкіної, звернені до присутніх у залі, до всієї громади району. Тамара Миколаївна знайшла теплі слова пошанування для всіх тих, хто у різні часи творив і творить історію району, добрими справами уславив Добре Поле та й сьогодні примножує його здобутки, працюючи в різних її галузях.
За дорученням депутатського корпусу районної ради Тамара Бєлянкіна вручила Почесні грамоти та Подяки районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування кращим представникам місцевих рад – їх депутатам та активістам за активну громадську позицію і сумлінне виконання своїх обов’язків.
Усіх присутніх привітав Дмитро Кірносов, голова Добропільської райдержадміністрації, який вручив очільнику районної ради вітальну адресу та нагородив Подяками представників місцевого самоврядування. Після нагородження двадцять перша чергова сесія районної ради продовжилася в офіційному режимі.
Зокрема, було заслухано звіт в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяни Павловської про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік за підсумками 9 місяців та схвалено зміни і доповнення до неї.
Керівник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Тітова представила депутатам звіт про виконання районного бюджету на 2017 рік за 9 місяців поточного року, який ними було взято до уваги.
Депутати підтримали також проект рішення щодо внесення змін і доповнень до районного бюджету на 2017 рік, потреба в яких виникла в міжсесійний період.  Про районну Програму забезпечення пожежної безпеки в Добропільському районі на 2018 рік депутатам доповів Андрій Плужніков, провідний інспектор Добропільського районного відділу Головного управління ДСНС України у Донецькій області. .
Депутати розглянули низку питань, що стосуються внесення змін до нормативних документів районної ради та кадрове питання - про призначення на посаду директора КП «Агрокомсервіс» Добропільської районної ради. З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення. По закінченні офіційної частини розпочався святковий захід. Всі присутні з цікавістю переглянули відеоролик з привітаннями від найдорожчих людей, членів своїх родин. До цих хвилюючих і приємних хвилин додалися музичні вітання знову ж таки від близьких людей.
Нікого не залишили байдужими зворушливі виступи Едуарда Дорошкевича, Людмили Стрепоченко, Андрія Слушаєнко, Євгенії Рязанцевої.
Святковий захід завершив народний самодіяльний колектив «Камертон» Світлівського Будинку народних традицій виконанням пісні «Україна це ми». Поіменне голосування

Джерело посилання: Добропільська районна рада

Шукати в на сайті