Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 21 вересня 2016 р.

22 вересня – День партизанської слави

         Свято партизанської слави встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їхньої пам'яті...», згідно Указу Президента України № 1020/2001 від 30.10.2001.
          День партизанської слави в Україні – це державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це свято сильних духом людей, які не шкодували життя для Перемоги.
      В бібліотеках ЦБС до цієї дати оформлено книжкову виставку «Фронт без флангів» (центральна бібліотека), тематичні викладки «День партизанської слави» (Вірівська, Новодонбаська, Шилівська бібліотеки), перегляди літератури «Україна пам’ятає мужність партизан» (Золотоколодязька, Світлівська бібліотеки), відбудуться заходи: урок мужності «Стежками партизанської слави» (Завидокудашевська бібліотека),година мужності «Безсмертна слава у віках» (Новофедорівська бібліотека) та інші. 
 Джерело посилання: http://dobropolbiblio.blogspot.com

Шукати в на сайті