Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 1 вересня 2016 р.

Стартував конкурс бізнес-планів

Організація об’єднаних націй з промислового розвитку (ЮНІДО) запрошує до участі у глобальному конкурсі бізнес-планів, спрямованого на стимулювання та розкриття духу підприємництва та інновацій серед молодих підприємців. У конкурсі можуть взяти участь діючі або перспективні підприємці віком від 18 до 35 років, які мають нову бізнес-ідею чи стартап, самостійно чи у командах з кількістю не більш ніж три особи. Дедлайн відправлення заявок – 00:00 23 вересня 2016 року. Шаблон бізнес-плану ви можете завантажити за посиланням:
http://www.unido.org/fileadmin/user_media_upgrade/Worldwide/GSBPC_Business_Plan_Template__simplified_.docx.
Три найкращі команди чи учасники будуть запрошені на захід призерів у Відні з 21 по 25 листопада 2016 року, де святкуватиметься 50-та річниця ЮНІДО. Також переможці отримають стартовий капітал для започаткування бізнесу: за перше місце – 15 тисяч доларів США; за друге місце – 10 тисяч доларів США; за третє місце – 5 тисяч доларів США. 50 найкращих аплікантів отримають консультативну та наставницьку допомогу від ЮНІДО у розвитку власного бізнесу.
Реєстрація – за посиланням https://www.aicei.net/global-startup-business-plan-competition-registration-form/ чи через e-mail business-plan@unido.org . 
Додаткова інформація – за електронною поштоюbusiness-plan@unido.org, а також у флаєрі консурсу http://www.unido.org/fileadmin/user_media_upgrade/Worldwide/business_paper_v.6.pdf


Шукати в на сайті