Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середу, 21 вересня 2016 р.

Престольне свято в церкві Різва Пресвятої Богородиці села Шилівки

       У православному християнстві існує безліч свят та пам»ятних днів. Особливо шануються дати важливих подій біблійної історії, пам»ять Божої Матері, ангелів чи святих. Крім цього, у кожного православного храму є і свій окремий – престольне свято. У православ»ї престольним святом називають торжество, присвячене події або особі, на честь якої освячено головний престол храму.
          Ось і сьогодні, 21 вересня в День Пресвятої Богородиці в церкві Різдва Пресвятої Богородиці парафії Донецької Єпархії Української Православної церкви с. Шилівки відбулося престольне свято церкви.
         У стінах церкви цього дня зібралося доволі багато вірян, усі вони прийшли щоб молитовно вшанувати Пресвяту Богородицю.  Богослужіння відзначилося особливою урочистістю. Були запрошені священники з сусідніх сіл та районів для соборного служіння. А по завершенню, прозвучали вітання від отця Олексія та була організована святкова трапеза для парафіян і гостей.Шукати в на сайті