Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 12 вересня 2016 р.

Виїзний прийом громадян керівництвом району

12 вересня поточного року керівництвом райдержадміністрації був проведений виїзний прийом громадян в Святогорівській селищній раді. На прийом звернулись директор школи та місцевий депутат, яких турбували питання проведення реформи децентралізації, можливості проведення районних святкових заходів в Святогорівському СБК, також було підняте питання виділення коштів на рекультивацію земель. Мешканці населеного пункту підняли питання порядку нарахування оплати за електроенергію. Також на прийом до заступника голови звернувся мешканець смт. Святогорівка, який є вимушено переселеною особою з м. Горлівки з проханням надання допомоги у виділенні коштів для придбання будинку.
 Наталя Перкотій уважно вислухала всі проблемні питання, по деяким під час прийому були надані роз’яснення та рекомендації по їх вирішенню. По окремим зверненням надані доручення керівникам структурних підрозділів, установ для розгляду та виконання.


Шукати в на сайті