Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 1 вересня 2016 р.

Добропольчани можуть дистанційно сплачувати за послуги водопостачання

Добропільське ВУВКГ КП «Компанія« Вода Донбасу» дякує наших споживачів, які в цей нелегкий період знаходять можливість оплатити послуги водопостачання  та водовідведення. Давайте підтримувати один одного в цей складний час, ми робимо все можливе для того, щоб в ваших будинках і квартирах була вода і тепло, адже вода - це ще і теплоносій, а від наших споживачів ми чекаємо підтримки у вигляді своєчасних платежів.  Ще раз підкреслюємо - інших джерел доходу у підприємства немає. Ніхто не заправляє бензином або газом наші ремонтні автомобілі і техніку в борг, а виконати ремонт водоводу неможливо без виїзду аварійної бригади. Немає таких підприємств, які безкоштовно постачають реагенти для очищення і знезараження води - хлор і коагулянт.  І найголовніше, - нашим співробітникам необхідно виплачувати заробітну плату, через низькі платежі споживачів утворилася заборгованість з її виплати. Добропільське ВУВКГ дуже просить наших споживачів знаходити можливість і вчасно платити за воду. Також дуже хочемо подякувати споживачів, які поважають працю наших співробітників і своєчасно оплачують послуги водопостачання та водовідведення. КП "Компанія "Вода Донбасу" пропонує спростити процес оплати послуг водопостачання та водовідведення, використовуючи Інтернет-банкінг або системи онлайн-платежів.
1.Зареєструвавшись в системі "Інтернет магазину комунальних платежів" (www.mega-billing.com), Споживач може отримати персональний доступ в свій особистий віртуальний кабінет. При цьому немає необхідності витрачати час і стояти в черзі, щоб отримати інформацію по своєму особистому рахунку і здійснити оплату, все це можна зробити в дистанційному режимі через «Інтернет».
Мегабіллінг дає можливість здійснювати оплату послуг, використовуючи платіжні банківські картки, електронний гаманець або платіжний термінал.
2.Один з доступних на сьогоднішній день способів - через сайт www.oschadnybank.donetsk.ua за допомогою банківських карт будь-якого банку.
3.Мережа платіжних терміналів КБ Приватбанку.
4.Також оплату послуг водопостачання та водовідведення можна здійснити безпосередньо в Добропільському виробничому управлінні водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода Донбасу» через касовий апарат готівковими коштами (дільниці водоканалу в містах Добропілля, Білицьке, Білозерське).

Телефони для довідок:
м. Добропілля                        2-61-75
м. Білицьке                             6-21-26
м. Білозерське                        3-22-36

Шукати в на сайті