Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 1 грудня 2016 р.

До 25-ї річниці проведення Всеукраїнського референдуму про незалежність України


1 грудня 1991 року – одна з найважливіших дат в історії сучасної України, минає 25 років з того часу як громадяни нашої держави взяли участь у Всеукраїнському референдумі. 
В бібліотеках району до цієї дати проведено заходи: оформлено календарну виставку «1 грудня - 25-та річниця проведення Всеукраїнського референдуму про незалежність України» (центральна бібліотека), тематичні полиці, перегляди літератури (сільські бібліотеки), проведено інформаційні бесіди «Дорога до свободи» (Святогорівська, Ганнівська бібліотеки), «Боротьба за справедливу державу, за процвітання України» (Вірівська, Світлівська, Новоукраїнська бібліотеки). 

Своїм вибором 1 грудня 1991 року український народ підтвердив відданість ідеалам демократії, свободи, побудови власної держави. Результати Всеукраїнського референдуму засвідчили, що комуністична доба закінчилася, і не було вже такої сили, яка могла б повернути колесо історії назад.

http://dobropolbiblio.blogspot.com

Шукати в на сайті