Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 30 грудня 2016 р.

Шанoвні земляки, гості нашого краю! Від щирoгo серця вітаємо Вас з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Минає 2016 рік... Рік непростий, але водночас це був рік нових надій і сподівань.  Можна сміливо сказати, що 2016 – й рік був прожитий всіма нами недаремно, ми зібрали добрий  урожай зернових, ми стабільно працювали, вчили і виховували дітей, відкривали свої серця для тих, хто потребував нашої допомоги і підтримки. 
Зимові свята традиційно асоціюються із завершенням етапу в житті кожного з нас, підбиттям підсумків. Водночас, вони дають нам нові надії та сподівання, плани та цілі. Яким буде наступаючий рік – залежить від кожного з нас – від нашої наполегливості, єдності наших дій. 

Шановні земляки!
Від усього серця вітаємо вас і ваші родини з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Віримо в те, що  2017 рік стане для нас роком єдності, розвитку і успіху. Нехай рік наступний буде щасливим і успішним для кожного з нас і для всієї країни. Нехай новорічні світлі свята сповнять наші серця радістю й новою надією, принесуть нашій державі, кожній родині мир і злагоду, добробут і затишок. У ці святкові дні бажаємо вам щедрого святкового столу та багатої куті! Зичимо вам та вашим родинам Божого благословення, міцного здоров'я, щастя, оптимізму, успіхів, здійснення мрій і сподівань. 

                                                    Голова Добропільської
                                            райдержадміністрації                                           Д.О. Кірносов                                                                  

Шукати в на сайті