Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 22 грудня 2016 р.

Навчання для старост Октябрської ОТГ


21 грудня керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма провів навчання для старост Октябрської ОТГ. 
Всі троє новообраних старости не працювали сільськими головами, тому участь у заходах подібного формату є вкрай важливою та актуальною для них. Під час навчання було розглянуто ряд важливих питань, що стосуються організації діяльності старост, їх повноважень, про участь в конкурсах проектів, порядок підготовки проектно-кошторисної документації. 

Присутні на навчанні сільські голови поділилися своїм досвідом в питанні залучення інвестицій. Важливу інформацію донесли до старост керівник апарату В. Перейма, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі А. Шевцов, завідувач юридичного сектору О. Калашнікова, начальник відділу діловодства і контролю В. Волков. 
Усі присутні отримали корисну інформацію, відповіді на поставлені запитання, поради на майбутнє та можливість підтримки у своїй подальшій діяльності.

Шукати в на сайті