Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 21 грудня 2016 р.

Обговорення проекту районного бюджету та Програми соціально-економічного розвитку району на засіданні колегії


21 грудня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання колегії, у якому взяли участь голова районної ради Тамара Бєлянкіна, начальники управлінь, відділів і служб районної державної адміністрації, керівники територіальних органів та інших центральних органів виконавчої влади в районі, керівники підприємств, установ, організацій району, сільські голови. Засідання провів голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов. 
На засіданні колегії розглянуто три питання. 
Про проект районного бюджету на 2017 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Тітова. 

Вона зазначила, що доходи районного бюджету в 2017 році визначено у сумі 74115,9тис.грн., в тому числі доходи загального фонду - 73614,1тис.грн., доходи спеціального фонду – 501,8тис.грн. 
Видатки районного бюджету в 2017 році визначено у сумі 74115,9 тис.грн., в тому числі загального фонду - 73614,1тис.грн. і спеціального фонду – 501,8тис.грн. 
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Шевцова А.Ю. «Про проект Програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2017 рік», члени колегії зазначили, що всього Програма включає 308 заходів на суму 321,9 млн. грн. 
В реальному секторі економіки обсяг реалізованої промислової продукції у відпускних цінах підприємств складе 1067,7 млн. грн., 98,7% до очікуваного рівня 2016 року. Видобуток глини вогнетривкої складе 2109 тис. тонн, 103% до очікуваного рівня 2016 року. 
Програмою на 2017 рік передбачена реалізація заходів в сфері побутових послуг, які спрямовані на покращення побутового обслуговування населення, в тому числі сільського. На їх реалізацію планується направити 13,4 тис. грн., за рахунок суб’єктів підприємницької діяльності, додатковий обсяг послуг складе 50,0 тис.грн., відрахування до бюджету – 20,0 тис.грн. 
В сільському господарстві виробництво валової продукції сільського господарства планується збільшити на 0,7% в порівнянні з очікуваним показником 2016 року. 
Про хід виконання Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Добропільському районі на 2013-2016 роки з доповіддю виступила завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Катерина Калюжна. 
В районі до занять фізично-оздоровчої спрямованості та спорту залучено понад 2,4 тис. чоловік різного віку, що складає 15% населення. 30% дітей віком від 6 до 18 років відвідує секції дитячо-юнацької спортивної школи з трьох провідних видів спорту: футбол, легка атлетика та бокс. Збережена та функціонує мережа для розвитку спорту: 7 спортивних залів, 4 спортивних майданчика, 19 футбольних полів. 
Станом на 21 грудня 2016 року в Добропільському районі було проведено 45 змагань серед сільського населення. Прийняли участь всього 4850 чол. 
За підсумками обговорення питань порядку денного члени колегії ухвалили проекти розпоряджень та протокольних доручень.

Шукати в на сайті