Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 9 грудня 2016 р.

Наповнення бюджету Пенсійного фонду України – запорука своєчасної та повної виплати пенсії

Вжиті Добропільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України заходи по наповненню доходної частини бюджету власними коштами, в т.ч. за рахунок стягнення заборгованості, забезпечили виконання планових призначень за 11 місяців 2016 року на 136,2%. За рахунок заходів примусового стягнення та списання боргу підприємства-банкрута у зв’язку з його ліквідацією зменшено суму заборгованості по страхових внесках в порівнянні з початком року на 88,8%.
Крім того, знижена сума боргу з єдиного соціального внеску майже на 24%, однак зросла заборгованість з відшкодування пільгових пенсій в 2,7 рази та склала 58,5 млн. грн., з яких майже 99% - борг вугільних підприємств, в т.ч.:
ДП Добропіллявугілля – 22,7 млн. грн.
ПАТ ДТЕК «шахта Комсомолець Донбасу» - 13,8 млн. грн.
ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» - 12,0 млн. грн.
ТДВ «шахта Білозерська» - 9,3 млн. грн.
Від спільно проведених дій з відділом державної виконавчої служби в рахунок погашення боргу надійшло до бюджету управління 677 тис. грн., на виконання графіків погашення боргу - 116,6 тис. грн.  Управлінням вживаються вичерпні заходи по стягненню заборгованості та спонукання керівництва підприємств боржників до вирішення питання погашення боргу.
У листопаді управління звернулось до Костянтинівської місцевої прокуратури з питання здійснення прокурором представництва в суді законних інтересів держави в особі Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області та захисту його прав.

Шукати в на сайті