Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 1 грудня 2016 р.

Привітання з Днем прокуратури


Шановні працівники прокуратури! Вітаємо Вас з професійним святом! 
Держава поклала на Вас почесну місію–Ви стоїте на сторожі громадянського миру та спокою, захищаючи інтереси громадян і держави. В день професійного свята бажаємо гідно виконувати покладені на вас завдання – захищати конституційні права та свободи нашого народу, зміцнювати законність та правопорядок, утверджувати верховенства Права і Закону. 

Хай ваші думки і справи сприяють стрімкому руху України в гідне для всіх майбутнє. Бажаємо Вам мудрості, наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу.

З повагою

Голова райдержадміністрації Д.О. Кірносов

Шукати в на сайті