Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 3 травня 2017 р.

А на тих рушниках - Україна моя...

2 травня молодіжне мобільне арт-кафе Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провело виїздне засідання на базі Святогорівського МБК, тему якого, "А на тих рушниках - Україна моя...", було обрано зовсім не випадково, адже саме молодь повинна відроджувати і підтримувати традиції вишивання в українському селі. 
На заході були присутні голова Добропільської районної ради Бєлянкіна Тамара Миколаївна, заступник голови Добропільської районної ради Стрепоченко Ірина Петрівна, голова Святогорівської селищної ради Бєлянкін Віктор Геннадійович, а також гості з міста Ковель на чолі з головою Ковельської районної ради Броїло Андрієм Петровичем. Учасники засідання надали багато інформації про історію та розвиток українського рушника, розповіли про акцію "Рушник Національної Єдності", започаткували рушник Святогорівської школи.
Наприкінці заходу гості з Ковеля подарували арт-кафе портрет Тараса Григоровича Шевченка, вишитий ковельськими майстринями.  По закінченні заходу гості та хазяї селища взяли участь в акції "Квітуче село".


Джерело посилання: Добропільська районна рада

Шукати в на сайті