Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 3 травня 2017 р.

Фестиваль родинної творчості «Весела родина»

Сім'я та родина - найдорожче, що є у житті кожної людини. Рідні та близькі люди завжди поряд: і в радості, і в біді.  1 травня 2017 року у Вірівському сільському будинку культури по-справжньому затишним та душевним видався традиційний районний фестиваль родинної творчості «Весела родина», який проходив уже втретє. 
Це ще одна чудова нагода побути в колі сім'ї та весело і з користю провести час. Метою фестивалю є виховання любові, поваги до найближчих людей – батьків, підтримка, збереження родинних традицій, формування духовних цінностей, а також підвищення ролі суспільного та сімейного дозвілля.
У фойє Вірівського сільського будинку культури була розміщена виставка народних умільців – витвори власного мистецтва продемонстрували родини Зоненко (с.Володимирівка), Гайдук (с.Криворіжжя), Шевченко (с.Шевченко), Новицьких-Дігтяр (с.Камянка), Карабут (с.Мирне). 
Без пісні на Україні, так і в родинах наших учасників не обходиться жодне свято. Пісня - душа кожної сім’ї, яка зігріває у важку хвилину, допомагає у роботі, веселить. Хочеться, щоб ми діти пам’ятали, шанували своїх батьків. А шанувати, це значить любити їх, бути вдячними, турбуватися про них, допомагати їм в усьому, ділити з ними і радощі і труднощі.

Змагались у виконанні народної пісні 11 творчих родин та майстерних виконавців від наймолодших до дуже шанованих бабусь й дідусів.


Гран-прі одержала родина Міщенко с. Світле з піснею «Ми – українці», а переможцем в номінації декоративно-ужиткове мистецтво стала родина Шевченко з села Шевченко.
Не раз у залі вдячні глядачі скандували «Браво!». Бо й сама атмосфера, і виконавська майстерність абсолютної більшості конкурсантів спонукали до думки, що багата наша земля на таланти, на «таланти мого роду»… Словом, були сімейні дуети, тріо, дуети кумів. Учасники дивували своїми вокальними, музичними, акторськими талантами. 
Кожен із учасників фестивалю був нагороджений дипломом в різних номінаціях. Чудові подарунки отримали від ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор Ігор Ткач), головного спонсора глинодобувних підприємств ПАТ «Веско» (генеральний директор Євген Цимарман), ПАТ «Дружківське рудоуправління», ПрАТ «Огнеупорнеруд», голови ГО "Добре Поле" Любов Марченко.
Звичайно, жодне свято на нашій Добропільській землі не проходить без шанованих гостей. До кола нашої великої родини цього дня приєдналися делегація із Ковельського району Волинської області на чолі з головою районної ради Броїло Андрієм Петровичем та делегації з Межівського району Дніпропетровської області на чолі з начальником відділу культури і туризму Кропив’янською Людмилою Іванівною.
Всіх гостей свята зі сцени вітали голова районної ради Тамара Бєлянкіна, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Стебель, які відзначили, що Добропільський район завжди відзначався щедрими, працелюбними людьми, які вміють добре працювати і добре відпочивати. І допоки в Україні будуть славити родину і пісню, Україна буде вільною, неподільною, державою.

Порадували своїми виступами й гості - сімейний дует «ЛаНа», зразковий хореографічний колектив «Натхнення» та незабутнє враження на багатьох справила творча родина Каверіних, яка представила свої виробами декоративно-ужиткового мистецтва. Всі глядачі отримали незабутнє враження, багато позитивних емоцій, відчули радість та захоплення.
Маємо надію, що наступного року до фестивалю залучаться ще більше сімей і ми відкриємо нові таланти в нашому районі.

Шукати в на сайті