Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 23 травня 2017 р.

До відома мешканців району!!!

На території Світлівської сільської ради Добропільського району є одна вільна земельна ділянка площею: 7,4545 га (невитребувані паї) колишнього КСП «Добропільське». Земельна ділянка знаходяться за межами населених пунктів Світлівської сільської  ради. Згідно рішення сесії Світлівської сільської ради орендна плата справляється у розмірі 3-х відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянкм.
Вс,і хто бажає оформити в оренду дану земельну ділянку з більшою орендною ставкою, можуть звернутися з заявою до Добропільської райдержадміністрації на розроблення проекту землеустрою щодо її відведення. Заяви приймаються протягом місяця з дня опублікування на сайті райдержадміністрації.
Довідки за телефоном (06277) 2-80-99.

Шукати в на сайті