Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 24 листопада 2017 р.

До відома мешканців району!!!

На території Світлівської сільської ради Добропільського району є одна вільна земельна ділянка орієнтовною площею: 6,6 га (невитребувані паї) колишнього КСП «Добропільське». Земельна ділянка знаходяться за межами населених пунктів Світлівської сільської  ради. Всім охочим взяти в оренду дану земельну ділянку необхідно звернутися з заявою до Добропільської райдержадміністрації в якій необхідно вказати ставку орендної плати за оренду земельної ділянки, початкова ставка 8% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.
Заяви приймаються протягом місяця з дня опублікування на сайті райдержадміністрації. Земельна ділянка буде передана на конкурсній основі.

Довідки за телефоном (06277) 2-80-99.

Шукати в на сайті