Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 3 липня 2017 р.

«Мій рідний край – Донеччина»

Шляхами історичного минулого і сьогодення, з нагоди 85-річчя утворення Донецької області, пройшлися всі присутні, які зібралися в Добропільському сільському будинку культури, на форумі «Мій рідний край - Донеччина».
Надія Кравченко, директор Добропільського сільського будинку культури, депутат районної ради розповіла цікаві факти про утворення Донецької області. Присутня молодь поділилася своїми думками та мріями про майбутнє рідного краю. Цей захід виявив велику зацікавленість у місцевого населення та залишив гордість, що всі ми народилися в державі Україна.
За матеріалами сайту Добропільської районної ради
 
 

Шукати в на сайті